Vietnam v éře západních velmocí

Vietnam v éře západních velmocí

Vietnam v éře západních velmocí stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vietnam v éře západních velmocí z Michal Schwarz

 • Název knihy: Vietnam v éře západních velmocí
 • Autor knihy: Michal Schwarz
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 192
 • Žánrové knihy: Asie
 • ISBN: 978-80-210-8492-6
 • EAN: 9788021084926
 • Dostupné soubory: vietnam-v-ere-zapadnich-velmoci-329468.pdf, vietnam-v-ere-zapadnich-velmoci-329468.epub, vietnam-v-ere-zapadnich-velmoci-329468.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vietnam v éře západních velmocí v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vietnam v éře západních velmocí z Michal Schwarz

Kniha popisuje moderní dějiny Vietnamu od 16. století do současnosti. Věnuje se rozvoji vietnamské státnosti v prekoloniálním období a svárům mezi dynastiemi Le a M?c a mocnými rody Tr?nh a Nguy?n. Po sjednocení za povstání dynastie Tây Son se nakonec v roce 1802 se zahraniční asistencí chopili moci Nguy?nové. Ti v druhé polovině 19. století podlehli tlaku Francie, která ve válce s Čínou získala nadvládu nad Vietnamem. Koloniální éra přinesla disproporční rozvoj, nárůst nespokojenosti a nacionalismu. Po 2. světové válce se Vietnam stal ohniskem válek o vliv západních států, SSSR a Číny. Obratnou politikou Vietnam obnovil lokální postavení a v citlivém poválečném období se modernizuje s důrazem na konzervativní konfuciánské hodnoty.

Stáhnout Vietnam v éře západních velmocí knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vietnam v éře západních velmocí je 192 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vietnam v éře západních velmocí kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vietnam v éře západních velmocí z Michal Schwarz – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vietnam v éře západních velmocí z Michal Schwarz.

Populární vyhledávání: Vietnam v éře západních velmocí pdf, stáhnout Vietnam v éře západních velmocí pdf, stáhnout Vietnam v éře západních velmocí knihu pdf, Vietnam v éře západních velmocí kniha ve formátu pdf, zdarma Vietnam v éře západních velmocí kniha ke stažení, zdarma Vietnam v éře západních velmocí ebook ve formátu pdf, Vietnam v éře západních velmocí knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vietnam v éře západních velmocí pdf? Jak mohu stáhnout Vietnam v éře západních velmocí kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vietnam v éře západních velmocí zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vietnam v éře západních velmocí? stáhnout Vietnam v éře západních velmocí epub, stáhnout Vietnam v éře západních velmocí ebook epub, Vietnam v éře západních velmocí e-kniha ve formátu epub, zdarma Vietnam v éře západních velmocí ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vietnam v éře západních velmocí epub? Jak stáhnout knihu Vietnam v éře západních velmocí ve formátu epub? Vietnam v éře západních velmocí mobi, stáhnout Vietnam v éře západních velmocí mobi, stáhnout Vietnam v éře západních velmocí e-kniha mobi, Vietnam v éře západních velmocí kniha ve formátu mobi, zdarma Vietnam v éře západních velmocí ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vietnam v éře západních velmocí mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vietnam v éře západních velmocí v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vietnam v éře západních velmocí z Michal Schwarz zdarma? Jak stáhnout Vietnam v éře západních velmocí z Michal Schwarz e-knihu zdarma?

Leave a Reply