Vítězové

Vítězové

Vítězové stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vítězové z Danielle Steel

 • Název knihy: Vítězové
 • Autor knihy: Danielle Steel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2669-8
 • EAN: 9788024926698
 • Dostupné soubory: vinari-2-dil-235561.pdf, vinari-2-dil-235561.epub, vinari-2-dil-235561.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vítězové v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vítězové z Danielle Steel

Sedmnáctiletá vynikající lyžařka Lily Thomasová usilovně trénuje s olympijským sjezdařským týmem na blížící se zimní hry. Tragická nehoda lanovky však v jediném okamžiku všechny její sny zhatí. Lilyin otec se odmítá smířit s tím, že jeho talentovaná dcera, která míří na prestižní univerzitu a aspiruje na olympijské zlato, už nebude chodit, natož lyžovat, a je ochoten pro ni udělat cokoli. Lily se v rehabilitačním sanatoriu učí žít znovu a objevuje, že i s postižením může opět sportovat. Velkou oporou je jí kamarád Teddy, který chce i přes poranění páteře a míchy vystudovat a stát se malířem. Nelítostný běh života je svedl dohromady, oba však nalézají odvahu znovu objevovat život se všemi jeho výzvami, nenechat se zlomit a přes zdánlivě nepřekonatelné překážky zvítězit.

Stáhnout Vítězové knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vítězové je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vítězové kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vítězové z Danielle Steel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vítězové z Danielle Steel.

Populární vyhledávání: Vítězové pdf, stáhnout Vítězové pdf, stáhnout Vítězové knihu pdf, Vítězové kniha ve formátu pdf, zdarma Vítězové kniha ke stažení, zdarma Vítězové ebook ve formátu pdf, Vítězové knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vítězové pdf? Jak mohu stáhnout Vítězové kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vítězové zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vítězové? stáhnout Vítězové epub, stáhnout Vítězové ebook epub, Vítězové e-kniha ve formátu epub, zdarma Vítězové ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vítězové epub? Jak stáhnout knihu Vítězové ve formátu epub? Vítězové mobi, stáhnout Vítězové mobi, stáhnout Vítězové e-kniha mobi, Vítězové kniha ve formátu mobi, zdarma Vítězové ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vítězové mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vítězové v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vítězové z Danielle Steel zdarma? Jak stáhnout Vítězové z Danielle Steel e-knihu zdarma?

Leave a Reply