Vlk samotář

Vlk samotář

Vlk samotář stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vlk samotář z Jodi Picoult

 • Název knihy: Vlk samotář
 • Autor knihy: Jodi Picoult
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 416
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-249-2238-6
 • EAN: 9788024922386
 • Dostupné soubory: vlk-samotar-156126.pdf, vlk-samotar-156126.epub, vlk-samotar-156126.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vlk samotář v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vlk samotář z Jodi Picoult

Když vlk v divočině ví, že nadešel jeho čas, že už své smečce není k užitku, rozhodne se vytratit. Zachová si hrdost a zemře tak, jak žil. Lidé takové štěstí nemají.

Luke Warren strávil celý život výzkumem života vlků, dokonce s nimi nějakou dobu i žil – rozumí jim lépe než vlastní rodině. Když po vážné dopravní nehodě upadne do komatu, musí o jeho osudu rozhodnout Edward a Cara, jeho již dospělé děti, kteří jsou tak nuceni se znovu konfrontovat s mužem, kvůli němuž Edward utekl z domova – ale který stále zůstává jejich otcem. Rázem si oba musí pokládat otázky, na něž neexistují jednoduché odpovědi, ale které zodpovězeny být musí. Jaké motivy vedou jejich rozhodnutí nechat otce zemřít, nebo ho naopak udržovat při životě na přístrojích? Co by chtěl on sám? A jaká tajemství před sebou Edward s Carou skrývají?

Nový kontroverzní titul světově úspěšné autorky a hvězdy současného psychologického románu Jodi Picoultové.

Stáhnout Vlk samotář knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vlk samotář je 416 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vlk samotář kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vlk samotář z Jodi Picoult – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vlk samotář z Jodi Picoult.

Populární vyhledávání: Vlk samotář pdf, stáhnout Vlk samotář pdf, stáhnout Vlk samotář knihu pdf, Vlk samotář kniha ve formátu pdf, zdarma Vlk samotář kniha ke stažení, zdarma Vlk samotář ebook ve formátu pdf, Vlk samotář knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vlk samotář pdf? Jak mohu stáhnout Vlk samotář kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vlk samotář zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vlk samotář? stáhnout Vlk samotář epub, stáhnout Vlk samotář ebook epub, Vlk samotář e-kniha ve formátu epub, zdarma Vlk samotář ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vlk samotář epub? Jak stáhnout knihu Vlk samotář ve formátu epub? Vlk samotář mobi, stáhnout Vlk samotář mobi, stáhnout Vlk samotář e-kniha mobi, Vlk samotář kniha ve formátu mobi, zdarma Vlk samotář ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vlk samotář mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vlk samotář v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vlk samotář z Jodi Picoult zdarma? Jak stáhnout Vlk samotář z Jodi Picoult e-knihu zdarma?

Leave a Reply