Vnější balistika a teorie střelby

Vnější balistika a teorie střelby

Vnější balistika a teorie střelby stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vnější balistika a teorie střelby z Čestmír Jirsák

 • Název knihy: Vnější balistika a teorie střelby
 • Autor knihy: Čestmír Jirsák
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 400
 • Žánrové knihy: Armáda, zbraně a vojenská technika
 • ISBN: 978-80-206-1650-0
 • EAN: 9788020616500
 • Dostupné soubory: vnejsi-balistika-a-teorie-strelby-328603.pdf, vnejsi-balistika-a-teorie-strelby-328603.epub, vnejsi-balistika-a-teorie-strelby-328603.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vnější balistika a teorie střelby v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vnější balistika a teorie střelby z Čestmír Jirsák

Publikace pojednává o vnější balistice s ohledem na specifika střelby dělostřeleckých zbraní. Kromě obecně platných zákonitostí pohybu střel ve vakuu a ve vzduchu, stability střel na dráze letu, rozptylu zásahu a dalších kniha čtenáři přibližuje specifické problémy dělostřelecké střelby, jako je například teorie oprav, určení prvků střelby, palebná účinnost nebo stanovení spotřeby střeliva.

Stáhnout Vnější balistika a teorie střelby knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vnější balistika a teorie střelby je 400 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vnější balistika a teorie střelby kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vnější balistika a teorie střelby z Čestmír Jirsák – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vnější balistika a teorie střelby z Čestmír Jirsák.

Populární vyhledávání: Vnější balistika a teorie střelby pdf, stáhnout Vnější balistika a teorie střelby pdf, stáhnout Vnější balistika a teorie střelby knihu pdf, Vnější balistika a teorie střelby kniha ve formátu pdf, zdarma Vnější balistika a teorie střelby kniha ke stažení, zdarma Vnější balistika a teorie střelby ebook ve formátu pdf, Vnější balistika a teorie střelby knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vnější balistika a teorie střelby pdf? Jak mohu stáhnout Vnější balistika a teorie střelby kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vnější balistika a teorie střelby zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vnější balistika a teorie střelby? stáhnout Vnější balistika a teorie střelby epub, stáhnout Vnější balistika a teorie střelby ebook epub, Vnější balistika a teorie střelby e-kniha ve formátu epub, zdarma Vnější balistika a teorie střelby ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vnější balistika a teorie střelby epub? Jak stáhnout knihu Vnější balistika a teorie střelby ve formátu epub? Vnější balistika a teorie střelby mobi, stáhnout Vnější balistika a teorie střelby mobi, stáhnout Vnější balistika a teorie střelby e-kniha mobi, Vnější balistika a teorie střelby kniha ve formátu mobi, zdarma Vnější balistika a teorie střelby ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vnější balistika a teorie střelby mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vnější balistika a teorie střelby v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vnější balistika a teorie střelby z Čestmír Jirsák zdarma? Jak stáhnout Vnější balistika a teorie střelby z Čestmír Jirsák e-knihu zdarma?

Leave a Reply