Voľný čas efektívne a tvorivo

Voľný čas efektívne a tvorivo

Voľný čas efektívne a tvorivo stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Voľný čas efektívne a tvorivo z Milota Zelinová

 • Název knihy: Voľný čas efektívne a tvorivo
 • Autor knihy: Milota Zelinová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 146
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 978-80-8078-479-9
 • EAN: 9788080784799
 • Dostupné soubory: volny-cas-efektivne-a-tvorivo-347503.pdf, volny-cas-efektivne-a-tvorivo-347503.epub, volny-cas-efektivne-a-tvorivo-347503.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Voľný čas efektívne a tvorivo v dolní části stránky

Shrnutí knihy Voľný čas efektívne a tvorivo z Milota Zelinová

Jednou z úloh výchovy mimo vyučovania je naučiť deti produktívne využívať voľný čas. Aby sa výchova mohla uskutočňovať na profesionálnej úrovni, so zameraním na osobnosť vychovávaného, treba vytvoriť podmienky a pripraviť na to učiteľov a vychovávateľov.

Motívom autorky pre napísanie publikácie bola skutočnosť, že výchova mimo vyučovania sa doteraz chápala skôr technologicky, izolovane, činnostne aj organizačne. Nechápala sa integrovane a predovšetkým nie so zameraním na osobnosť žiaka, na zlepšovanie jeho psychických funkcií a procesov. Voľný čas sa nepovažoval za významný priestor pre kultiváciu osobnosti.

Konkrétnymi podnetmi pre vznik diela boli najmä nedostatky vo výchove detí a mladých ľudí, nepriaznivé výsledky v medzinárodnom meraní vzdelávania a výchovy (PISA, PIRLS), konzervativizmus prezentovanej pedagogiky a prebiehajúca reforma školstva, ako možnosť uplatnenia novej koncepcie výchovy. Čitateľ v knihe nájde nové podnety pre premýšľanie, prehodnotenie stanovísk, pre tvorbu vlastnej koncepcie a praxe výchovy, učelne skĺbené do reálnej teoreticko-praktickej podoby, s prezentáciou množstva príkladov a odporúčaní pre každodennú prácu s deťmi.

Kniha je určená najmä pre vychovávateľov, učiteľov, rodičov, študentov pedagogických fakúlt, študentov stredných pedagogických škôl a pre všetkých, ktorých zaujíma výchova detí vo voľnom čase. Odporúča sa vedúcim záujmových krúžkov, pracovníkom centier voľného času, stredísk záujmovej činnosti a pracovníkom v špeciálnych výchovných zariadeniach a určite pomôže aj dobrovoľníkom, ktorí vo voľnom čase pracujú s deťmi a mladými ľuďmi.

Stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Voľný čas efektívne a tvorivo je 146 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Voľný čas efektívne a tvorivo kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Voľný čas efektívne a tvorivo z Milota Zelinová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Voľný čas efektívne a tvorivo z Milota Zelinová.

Populární vyhledávání: Voľný čas efektívne a tvorivo pdf, stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo pdf, stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo knihu pdf, Voľný čas efektívne a tvorivo kniha ve formátu pdf, zdarma Voľný čas efektívne a tvorivo kniha ke stažení, zdarma Voľný čas efektívne a tvorivo ebook ve formátu pdf, Voľný čas efektívne a tvorivo knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo pdf? Jak mohu stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Voľný čas efektívne a tvorivo? stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo epub, stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo ebook epub, Voľný čas efektívne a tvorivo e-kniha ve formátu epub, zdarma Voľný čas efektívne a tvorivo ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Voľný čas efektívne a tvorivo epub? Jak stáhnout knihu Voľný čas efektívne a tvorivo ve formátu epub? Voľný čas efektívne a tvorivo mobi, stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo mobi, stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo e-kniha mobi, Voľný čas efektívne a tvorivo kniha ve formátu mobi, zdarma Voľný čas efektívne a tvorivo ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Voľný čas efektívne a tvorivo mobi? Jak mohu stáhnout knihu Voľný čas efektívne a tvorivo v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo z Milota Zelinová zdarma? Jak stáhnout Voľný čas efektívne a tvorivo z Milota Zelinová e-knihu zdarma?

Leave a Reply