Vražedná aplikace

Vražedná aplikace

Vražedná aplikace stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vražedná aplikace z Robin Cook

 • Název knihy: Vražedná aplikace
 • Autor knihy: Robin Cook
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Lékařské prostředí
 • ISBN: 978-80-242-4762-5
 • EAN: 9788024247625
 • Dostupné soubory: vrazedna-aplikace-237512.pdf, vrazedna-aplikace-237512.epub, vrazedna-aplikace-237512.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vražedná aplikace v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vražedná aplikace z Robin Cook

Nový román mistra lékařských thrillerů! Systém zdravotní péče stojí díky rozvoji informačních technologií, nanotechnologií a genomiky na prahu obrovských změn, které naprosto předefinují roli lékaře. Jejich úlohu totiž převezmou chytré telefony, jež budou schopny diagnostikovat a léčit pacienty mnohem lépe než doktor z masa a kostí. Mobilní aplikace, která to umožní, dostala jméno iDoc. První setkání radiologa Georga Wilsona s touto aplikací je ničivé – když se jednoho rána probudí, jeho snoubenka ležící vedle něj v posteli, je mrtvá. George zjistí, že se účastnila beta testu iDocu, a když zanedlouho zemře několik pacientů, které na radiologii snímkoval a jenž se onoho testu účastnili také, George se zmocní podezření. Je možné, že iDoc nějak narušují hackeři? A že se problémy s aplikací snaží zastřít americké vládní úřady? Georg se pouští do nebezpečného pátrání, které může mít fatální důsledky nejen pro něj, ale i pro nespočet dalších lidí.

Stáhnout Vražedná aplikace knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vražedná aplikace je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vražedná aplikace kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vražedná aplikace z Robin Cook – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vražedná aplikace z Robin Cook.

Populární vyhledávání: Vražedná aplikace pdf, stáhnout Vražedná aplikace pdf, stáhnout Vražedná aplikace knihu pdf, Vražedná aplikace kniha ve formátu pdf, zdarma Vražedná aplikace kniha ke stažení, zdarma Vražedná aplikace ebook ve formátu pdf, Vražedná aplikace knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vražedná aplikace pdf? Jak mohu stáhnout Vražedná aplikace kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vražedná aplikace zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vražedná aplikace? stáhnout Vražedná aplikace epub, stáhnout Vražedná aplikace ebook epub, Vražedná aplikace e-kniha ve formátu epub, zdarma Vražedná aplikace ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vražedná aplikace epub? Jak stáhnout knihu Vražedná aplikace ve formátu epub? Vražedná aplikace mobi, stáhnout Vražedná aplikace mobi, stáhnout Vražedná aplikace e-kniha mobi, Vražedná aplikace kniha ve formátu mobi, zdarma Vražedná aplikace ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vražedná aplikace mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vražedná aplikace v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vražedná aplikace z Robin Cook zdarma? Jak stáhnout Vražedná aplikace z Robin Cook e-knihu zdarma?

Leave a Reply