Vrátka do ticha

Vrátka do ticha

Vrátka do ticha stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vrátka do ticha z Vladimír Křivánek

 • Název knihy: Vrátka do ticha
 • Autor knihy: Vladimír Křivánek
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 88
 • Žánrové knihy: Česká, slovenská a lidová
 • ISBN: 9788090551572
 • EAN: 9788090551572
 • Dostupné soubory: vratka-do-ticha-312705.pdf, vratka-do-ticha-312705.epub, vratka-do-ticha-312705.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vrátka do ticha v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vrátka do ticha z Vladimír Křivánek

V pořadí již devátá Křivánkova kniha poezie. Tvoří ji pětatřicet básní, sestávajících až na drobné výjimky z pouhých osmi veršů. Pro sbírku je příznačná snaha o významovou kondenzovanost, rytmickou bohatost, osobitou metaforičnost a výrazovou úspornost. Tyto tiché básnické meditace se obejdou bez zbytečných slov či jazykových exkluzivit, básník užití každého slova náležitě zvažuje. Verše na čtenáře působí dojmem životní autenticity, opravdovosti, která se rodí jen z mnohdy bolestně prožívané reality. Vstoupíme-li do ztišeného světa nové knížky, zjistíme, že dominantním časoprostorem je období podzimu a zimy a celá kniha je pak niternou bilancí stárnoucího básníka. Vrátka do ticha jsou sbírkou mistrovskou a bez nadsázky i tím nejlepším, co doposud autor napsal. V knize jsou využity výřezy z velkoformátových grafik Miloslava Polcara, které vznikaly nezávisle na básníkově poezii. Přesto mezi výtvarným a literárním dílem existuje těsná ideová a pocitová souvislost a celkové vnitřní souznění.

Stáhnout Vrátka do ticha knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vrátka do ticha je 88 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vrátka do ticha kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vrátka do ticha z Vladimír Křivánek – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vrátka do ticha z Vladimír Křivánek.

Populární vyhledávání: Vrátka do ticha pdf, stáhnout Vrátka do ticha pdf, stáhnout Vrátka do ticha knihu pdf, Vrátka do ticha kniha ve formátu pdf, zdarma Vrátka do ticha kniha ke stažení, zdarma Vrátka do ticha ebook ve formátu pdf, Vrátka do ticha knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vrátka do ticha pdf? Jak mohu stáhnout Vrátka do ticha kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vrátka do ticha zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vrátka do ticha? stáhnout Vrátka do ticha epub, stáhnout Vrátka do ticha ebook epub, Vrátka do ticha e-kniha ve formátu epub, zdarma Vrátka do ticha ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vrátka do ticha epub? Jak stáhnout knihu Vrátka do ticha ve formátu epub? Vrátka do ticha mobi, stáhnout Vrátka do ticha mobi, stáhnout Vrátka do ticha e-kniha mobi, Vrátka do ticha kniha ve formátu mobi, zdarma Vrátka do ticha ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vrátka do ticha mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vrátka do ticha v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vrátka do ticha z Vladimír Křivánek zdarma? Jak stáhnout Vrátka do ticha z Vladimír Křivánek e-knihu zdarma?

Leave a Reply