Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory

Vyšetření a výzkum mozku - Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory

Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory z Miroslav Orel

 • Název knihy: Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory
 • Autor knihy: Miroslav Orel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Klasická medicína
 • ISBN: 978-80-247-5539-7
 • EAN: 9788024755397
 • Dostupné soubory: vysetreni-a-vyzkum-mozku-332082.pdf, vysetreni-a-vyzkum-mozku-332082.epub, vysetreni-a-vyzkum-mozku-332082.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory z Miroslav Orel

Čtenář v této publikaci najde stručný přehled nejčastějších metod, které lidský mozek zkoumají ve zdraví i v nemoci. Cílem je přístupně a čtivě představit možnosti soudobého vyšetření mozku, aby si čtenář udělal jasnou představu, ale přitom nebyl zahlcen technickými či medicínskými podrobnostmi. Po seznámení s principy stavby a funkce mozku následují kapitoly věnované konkrétním vyšetřovacím metodám – strukturálním (RTG, CT, MR apod.) i funkčním (EEG, PET, SPECT, fMR aj.), vše v propojení s psychologickou praxí.
Publikace poslouží jako vhodný učební text studentům nemedicínských oborů, zejména psychologie a pedagogiky (předmětů základy anatomie a fyziologie, neuropsychologie, neurofyziologie, klinická psychologie, psychopatologie, neuropsychologická rehabilitace apod.), ale i dalším zájemcům, kteří se chtějí poučit, jak lidský mozek funguje, popřípadě jak probíhají jednotlivá vyšetření.

Stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory z Miroslav Orel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory z Miroslav Orel.

Populární vyhledávání: Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory pdf, stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory pdf, stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory knihu pdf, Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory kniha ve formátu pdf, zdarma Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory kniha ke stažení, zdarma Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory ebook ve formátu pdf, Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory pdf? Jak mohu stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory? stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory epub, stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory ebook epub, Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory e-kniha ve formátu epub, zdarma Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory epub? Jak stáhnout knihu Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory ve formátu epub? Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory mobi, stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory mobi, stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory e-kniha mobi, Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory kniha ve formátu mobi, zdarma Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory z Miroslav Orel zdarma? Jak stáhnout Vyšetření a výzkum mozku – Pro psychology, pedagogy a další nelékařské obory z Miroslav Orel e-knihu zdarma?

Leave a Reply