Výživa fotbalisty

Výživa fotbalisty

Výživa fotbalisty stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Výživa fotbalisty z Gloria Averbuch

 • Název knihy: Výživa fotbalisty
 • Autor knihy: Gloria Averbuch
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 176
 • Žánrové knihy: Hokej, fotbal
 • ISBN: 978-80-271-0072-9
 • EAN: 9788027100729
 • Dostupné soubory: vyziva-fotbalisty-315594.pdf, vyziva-fotbalisty-315594.epub, vyziva-fotbalisty-315594.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Výživa fotbalisty v dolní části stránky

Shrnutí knihy Výživa fotbalisty z Gloria Averbuch

Fotbalisté požadují seriózní informace o výživě. Mají řadu otázek, například: Co bych měl jíst před zápasem? Mám pít sportovní nápoje, popřípadě jaké? Kolik proteinů by měla obsahovat má strava? Kniha přináší odpovědi na tyto otázky i řadu dalších informací.
Čtivá a srozumitelná publikace nabízí praktické tipy, vyvrací některé omyly a je jednoduchým návodem pro hráče, jejich trenéry a rodiče. V textu jsou obsaženy jak zkušenosti profesionálních hráčů, tak recepty, příklady jídelníčků, tabulky a přehledy.
Pochopení základů sportovní výživy je krokem k tomu, aby hráč i celý tým objevili novou dimenzi hry a zlepšili se. Je příležitostí, jak zvýšit odolnost vůči zranění, zlepšit regeneraci mezi zápasy a zlepšit jídelní návyky i pro další život. Je také příležitostí pro svědomité rodiče, trenéry a spoluhráče k tomu, aby významně ovlivnili životy hráčů.

Stáhnout Výživa fotbalisty knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Výživa fotbalisty je 176 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Výživa fotbalisty kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Výživa fotbalisty z Gloria Averbuch – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Výživa fotbalisty z Gloria Averbuch.

Populární vyhledávání: Výživa fotbalisty pdf, stáhnout Výživa fotbalisty pdf, stáhnout Výživa fotbalisty knihu pdf, Výživa fotbalisty kniha ve formátu pdf, zdarma Výživa fotbalisty kniha ke stažení, zdarma Výživa fotbalisty ebook ve formátu pdf, Výživa fotbalisty knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Výživa fotbalisty pdf? Jak mohu stáhnout Výživa fotbalisty kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Výživa fotbalisty zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Výživa fotbalisty? stáhnout Výživa fotbalisty epub, stáhnout Výživa fotbalisty ebook epub, Výživa fotbalisty e-kniha ve formátu epub, zdarma Výživa fotbalisty ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Výživa fotbalisty epub? Jak stáhnout knihu Výživa fotbalisty ve formátu epub? Výživa fotbalisty mobi, stáhnout Výživa fotbalisty mobi, stáhnout Výživa fotbalisty e-kniha mobi, Výživa fotbalisty kniha ve formátu mobi, zdarma Výživa fotbalisty ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Výživa fotbalisty mobi? Jak mohu stáhnout knihu Výživa fotbalisty v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Výživa fotbalisty z Gloria Averbuch zdarma? Jak stáhnout Výživa fotbalisty z Gloria Averbuch e-knihu zdarma?

Leave a Reply