Vylaďování lidského biopole

Vylaďování lidského biopole

Vylaďování lidského biopole stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vylaďování lidského biopole z Eileen Day McKusick

 • Název knihy: Vylaďování lidského biopole
 • Autor knihy: Eileen Day McKusick
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2018
 • Počet stránek: 232
 • Žánrové knihy: Medicína a alternativní medicína
 • ISBN: 978-80-7554-156-7
 • EAN: 9788075541567
 • Dostupné soubory: vyladeni-lidskeho-biopole-314489.pdf, vyladeni-lidskeho-biopole-314489.epub, vyladeni-lidskeho-biopole-314489.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vylaďování lidského biopole v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vylaďování lidského biopole z Eileen Day McKusick

Záhy poté, co Eileen McKusick začala při svých masážích nabízet zvukovou terapii, přišla na to, že pomocí vidlicové ladičky nalezla poruchy v energetickém poli nebo biopolích, která obklopují každého jejího klienta.

Zvuková terapie – klíč k mnoha problémům
Eileen McKusick záhy díky své praxi zjistila, že energetické poruchy v lidském biopoli souvisejí s emocionálními a fyzickými traumaty, kterými její klienti prošli během svého života. Biopole působí jako záznam o bolesti, stresu a traumatu z minulého vývoje. Přejížděním vidlic přes tato místa v biopolích lze nejen opravit zkreslené vibrační zvuky, ale rovněž poskytnout dotyčnému stálou a někdy i okamžitou úlevu od bolesti, úzkosti, nespavosti, migrény, deprese, fibromyalgie, trávicích potíží a celé řady dalších problémů.

Zvukové vyrovnávání jako léčebná terapie
Dnes, téměř o 20 let později, praktikuje Eileen McKusick plně propracovanou zvukovou léčebnou metodu, kterou nazvala „zvukovým vyrovnáváním“, a zpracovala podrobnou mapu biopolí obsahující přesná místa, kde jsou uloženy konkrétní emoce, vzpomínky, neduhy a traumata. V této knize nás autorka seznamuje s kompletním zvukovým vyrovnávacím cvičením, které ilustruje anatomickými mapami biopolí. Popisuje, jak můžete pomocí ladící vidlice najít a odstranit bolest i trauma uložené v biopoli. Odhaluje, jak se tradiční principy a umístění čaker přímo shodují s jejím objevem biopolí a jak zkušenost s traumatem vytváří v biopoli „patologické kmitání“, což způsobuje rozpad řádu, stavby a funkce těla.

Konečně terapie, která pomáhá
Eileen McKusick nabízí v této knize revoluční pohled na mysl, energii, paměť a trauma. Její průvodce vyrovnáváním zvukem poskytuje nové metody léčení pro ty, jež pracují s energií, léčí zvukem, pro maséry i pro ty, kteří chtějí překonat chronická onemocnění a odblokovat traumata z minulosti.

Stáhnout Vylaďování lidského biopole knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vylaďování lidského biopole je 232 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vylaďování lidského biopole kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vylaďování lidského biopole z Eileen Day McKusick – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vylaďování lidského biopole z Eileen Day McKusick.

Populární vyhledávání: Vylaďování lidského biopole pdf, stáhnout Vylaďování lidského biopole pdf, stáhnout Vylaďování lidského biopole knihu pdf, Vylaďování lidského biopole kniha ve formátu pdf, zdarma Vylaďování lidského biopole kniha ke stažení, zdarma Vylaďování lidského biopole ebook ve formátu pdf, Vylaďování lidského biopole knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vylaďování lidského biopole pdf? Jak mohu stáhnout Vylaďování lidského biopole kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vylaďování lidského biopole zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vylaďování lidského biopole? stáhnout Vylaďování lidského biopole epub, stáhnout Vylaďování lidského biopole ebook epub, Vylaďování lidského biopole e-kniha ve formátu epub, zdarma Vylaďování lidského biopole ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vylaďování lidského biopole epub? Jak stáhnout knihu Vylaďování lidského biopole ve formátu epub? Vylaďování lidského biopole mobi, stáhnout Vylaďování lidského biopole mobi, stáhnout Vylaďování lidského biopole e-kniha mobi, Vylaďování lidského biopole kniha ve formátu mobi, zdarma Vylaďování lidského biopole ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vylaďování lidského biopole mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vylaďování lidského biopole v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vylaďování lidského biopole z Eileen Day McKusick zdarma? Jak stáhnout Vylaďování lidského biopole z Eileen Day McKusick e-knihu zdarma?

Leave a Reply