Vynikněte!

Vynikněte!

Vynikněte! stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vynikněte! z John G. Miller

 • Název knihy: Vynikněte!
 • Autor knihy: John G. Miller
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 200
 • Žánrové knihy: Finance
 • ISBN: 978-80-87981-15-3
 • EAN: 9788087981153
 • Dostupné soubory: vyniknete-312631.pdf, vyniknete-312631.epub, vyniknete-312631.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vynikněte! v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vynikněte! z John G. Miller

Vynikající společnosti dennodenně podnikají kroky a prosazují standardy, aby si udržely zákazníky, zvýšily tržby i podíl na trhu a budovaly si dobrou pověst. Všichni v těchto společnostech se drží hodnot a konají kroky, ať už individuálně či kolektivně, které nejsou vždy lehké ani zřejmé, ale zato nepřekonatelně účinné.

John Miller nám v této moudré a přístupně napsané knize díky své oddanosti zásadám osobní odpovědnosti a na základě silných a pravdivých příběhů těch nejlepších společností předkládá zásady a způsoby chování, které tyto společnosti odlišují od průměrných, a nabízí čtenářům cestu, jak tyto principy uplatnit v jejich vlastní práci.

Díky trefným a vždy stejně podnětným příspěvkům je kniha Vynikněte! současně příručkou, rádcem i zdrojem inspirace. Je plná praktických nápadů, které jednotlivci i týmy od zasedacích místností až po sklad mohou a měli by využívat každý den a pomoci tak vytvořit uznávanou společnost, se kterou budou spokojení jak zákazníci, tak akcionáři.

John G. Miller je absolventem Cornellovy univerzity a zakladatelem poradenské společnosti QBQ. Pracoval se stovkami firem z žebříčku Fortune 500, vládních i nevládních organizací a s tisícovkami lidí, kterým pomáhal udělat z osobní odpovědnosti klíčovou dovednost, a tím vyniknout nad ostatními. John Miller, známý z americké celostátní televize a rádia, je autorem bestsellerů OSO! Opravdu správná otázka a Flipping the Switch: Five Keys to Success at Work and in Life (Otočte vypínačem! 5 klíčů k úspěchu v práci i životě). S manželkou Karen a sedmi dětmi žije v Denveru.

Stáhnout Vynikněte! knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vynikněte! je 200 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vynikněte! kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vynikněte! z John G. Miller – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vynikněte! z John G. Miller.

Populární vyhledávání: Vynikněte! pdf, stáhnout Vynikněte! pdf, stáhnout Vynikněte! knihu pdf, Vynikněte! kniha ve formátu pdf, zdarma Vynikněte! kniha ke stažení, zdarma Vynikněte! ebook ve formátu pdf, Vynikněte! knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vynikněte! pdf? Jak mohu stáhnout Vynikněte! kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vynikněte! zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vynikněte!? stáhnout Vynikněte! epub, stáhnout Vynikněte! ebook epub, Vynikněte! e-kniha ve formátu epub, zdarma Vynikněte! ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vynikněte! epub? Jak stáhnout knihu Vynikněte! ve formátu epub? Vynikněte! mobi, stáhnout Vynikněte! mobi, stáhnout Vynikněte! e-kniha mobi, Vynikněte! kniha ve formátu mobi, zdarma Vynikněte! ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vynikněte! mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vynikněte! v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vynikněte! z John G. Miller zdarma? Jak stáhnout Vynikněte! z John G. Miller e-knihu zdarma?

Leave a Reply