Vysoká hra

Vysoká hra

Vysoká hra stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vysoká hra z Kay Hooper

 • Název knihy: Vysoká hra
 • Autor knihy: Kay Hooper
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 160
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-7390-365-7
 • EAN: 9788073903657
 • Dostupné soubory: vysoka-hra-314028.pdf, vysoka-hra-314028.epub, vysoka-hra-314028.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vysoká hra v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vysoká hra z Kay Hooper

Velmi úspěšný autor bestsellerů New York Times Kay Hooper spřádá příběh o zradě a druhé šanci dvou milenců, které rozdělí poslední mise. Katrina Keller, absolventka vysoké školy, se naučila využívat každou svou dovednost a pracuje jako agentka, aby pro Američany vyslídila citlivé informace. Ale poté, co byla její identita částečně odhalena, jiný federální agent – a zároveň její životní láska – nabude dojmu, že Katrina zradila svou vlast. Katrina reaguje tím, že skrývá svou bolest a hledá útočiště v nedůležité operaci v zábavním parku. Když už si myslí, že je ze všeho venku a může jít dál, Skye Prescott jí znovu zkříží cestu. Skye nikdy nezapomněl na Katriinu zradu. Ukryt v temnotě, promění se v bezohledný a nemilosrdný přírodní živel. Když mu ale jeho další mise přivede Katrinu zpět do života, rychle si uvědomí, že udělal hroznou chybu, když jí nevěřil. Skyova povaha vyžaduje rychlý zásah. Když ví, co chce, neexistují pro něj žádné překážky. Dokonce ani Katriiny protesty mu v tom nemohou.

Stáhnout Vysoká hra knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vysoká hra je 160 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vysoká hra kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vysoká hra z Kay Hooper – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vysoká hra z Kay Hooper.

Populární vyhledávání: Vysoká hra pdf, stáhnout Vysoká hra pdf, stáhnout Vysoká hra knihu pdf, Vysoká hra kniha ve formátu pdf, zdarma Vysoká hra kniha ke stažení, zdarma Vysoká hra ebook ve formátu pdf, Vysoká hra knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vysoká hra pdf? Jak mohu stáhnout Vysoká hra kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vysoká hra zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vysoká hra? stáhnout Vysoká hra epub, stáhnout Vysoká hra ebook epub, Vysoká hra e-kniha ve formátu epub, zdarma Vysoká hra ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vysoká hra epub? Jak stáhnout knihu Vysoká hra ve formátu epub? Vysoká hra mobi, stáhnout Vysoká hra mobi, stáhnout Vysoká hra e-kniha mobi, Vysoká hra kniha ve formátu mobi, zdarma Vysoká hra ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vysoká hra mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vysoká hra v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vysoká hra z Kay Hooper zdarma? Jak stáhnout Vysoká hra z Kay Hooper e-knihu zdarma?

Leave a Reply