Vytržení

Vytržení

Vytržení stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vytržení z Sergej Miháľ

 • Název knihy: Vytržení
 • Autor knihy: Sergej Miháľ
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 176
 • Žánrové knihy: Křesťanství
 • ISBN: 9788097255046
 • EAN: 9788097255046
 • Dostupné soubory: vytrzeni-314164.pdf, vytrzeni-314164.epub, vytrzeni-314164.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vytržení v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vytržení z Sergej Miháľ

Ptáte se, co je vytržení? Je to událost, při které všechny oddané křesťany vezme Ježíš do nebeských příbytků. Přesně tak, jak to zaslíbil. Tato kniha otevřeně mluví o věcech, které přijdou na svět. Nemá však vyděsit. Má potěšit každého, kdo věří proroctvím Bible. Je knihou naděje. Bůh zachrání své děti před největším soužením, jaké svět poznal. Do příchodu Krista svět ovládne síla, o které prorok Daniel napsal, že podupe, pozře a rozdrtí celou zemi. Co se děje okolo nás, je pouze začátek toho, co na svět ještě přijde. Řešení je pro lidstvo nepřijatelné. Velmi hlasitě křičí, že svého Stvořitele respektovat nebude. Ale On odpovídá: „Mlčel jsem od věku. Byl jsem potichu, jakoby jsem byl hluchý a němý, přemáhal jsem se. Nyní však slibuji: Já ještě jednou zatřesu nejenom zemí, ale i nebem.“ Noe tehdy poslechl Boha a postavil koráb. A co my dnes? Autor je eschatolog a evangelista. Od svého mládí káže evangelium Ježíše Krista. Jako laický kazatel Bible působil už v bývalém Československu. V porevolučním období byl mnoho let pastorem mladých křesťanů v Košicích. Před několika lety zaměřil svoji pozornost na biblická znamení, díky kterým začal psát o „vytržení Církve a velkém soužení světa.“ V současnosti k tomuto tématu na základě proroctví Bible vyučuje.

Stáhnout Vytržení knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vytržení je 176 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vytržení kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vytržení z Sergej Miháľ – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vytržení z Sergej Miháľ.

Populární vyhledávání: Vytržení pdf, stáhnout Vytržení pdf, stáhnout Vytržení knihu pdf, Vytržení kniha ve formátu pdf, zdarma Vytržení kniha ke stažení, zdarma Vytržení ebook ve formátu pdf, Vytržení knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vytržení pdf? Jak mohu stáhnout Vytržení kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vytržení zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vytržení? stáhnout Vytržení epub, stáhnout Vytržení ebook epub, Vytržení e-kniha ve formátu epub, zdarma Vytržení ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vytržení epub? Jak stáhnout knihu Vytržení ve formátu epub? Vytržení mobi, stáhnout Vytržení mobi, stáhnout Vytržení e-kniha mobi, Vytržení kniha ve formátu mobi, zdarma Vytržení ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vytržení mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vytržení v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vytržení z Sergej Miháľ zdarma? Jak stáhnout Vytržení z Sergej Miháľ e-knihu zdarma?

Leave a Reply