Vývary z kostí – Léčebný zázrak

Vývary z kostí - Léčebný zázrak

Vývary z kostí – Léčebný zázrak stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vývary z kostí – Léčebný zázrak z Constanze von Eschbach

 • Název knihy: Vývary z kostí – Léčebný zázrak
 • Autor knihy: Constanze von Eschbach
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Audio knihy
 • ISBN: 978-80-7424-097-3
 • EAN: 9788074240973
 • Dostupné soubory: vyvary-z-kosti-lecebny-zazrak-315662.pdf, vyvary-z-kosti-lecebny-zazrak-315662.epub, vyvary-z-kosti-lecebny-zazrak-315662.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vývary z kostí – Léčebný zázrak v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vývary z kostí – Léčebný zázrak z Constanze von Eschbach

Zkušená autorka nenapsala jen kuchařskou knížku, jak by se na první pohled mohlo zdát. Jde jí především o léčebné a preventivní zdravotní efekty vývarů z kostí, jež byly známy a uctívány už v době kamenné, o čemž podala důkazy archeologie. Také starověký Egypt je považoval za obecnou prevenci před nemocemi, Hippokrates je doporučoval jako prostředek dosažení krásy a štíhlosti a spolehlivého pomocníka při uzdravování. Galén považoval vývary z kostí za prostředek k podpoře hybnosti ve stáří, Paracelsus je předepisoval při nachlazení, zánětech a bolestech kloubů.
Dnešní lékaři, kteří si vzpomněli na léčivé účinky polévek svých babiček, doporučují vývary také k růstu a lesku vlasů, proti celulitidě, k hebké kůži a omlazení pleti, ke zpevnění kostí při osteoporóze, jako prostředek odkyselení a vyčistění organismu, jako energetický zdroj a prostředek ke zvýšení potence.
Autorce šlo nejen o léčebné účinky vývarů z kostí hovězích, drůbežích, rybích a vepřových, ale o i estetickou podobu polévek a jídel a o zeleninové a kořenicí doplňky, které znásobí požitek při jejich konzumaci. Prastaré rčení „Ke zdraví se lze projíst“ platí v předkládané knížce dvojnásob.

Stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vývary z kostí – Léčebný zázrak je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vývary z kostí – Léčebný zázrak kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vývary z kostí – Léčebný zázrak z Constanze von Eschbach – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vývary z kostí – Léčebný zázrak z Constanze von Eschbach.

Populární vyhledávání: Vývary z kostí – Léčebný zázrak pdf, stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak pdf, stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak knihu pdf, Vývary z kostí – Léčebný zázrak kniha ve formátu pdf, zdarma Vývary z kostí – Léčebný zázrak kniha ke stažení, zdarma Vývary z kostí – Léčebný zázrak ebook ve formátu pdf, Vývary z kostí – Léčebný zázrak knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak pdf? Jak mohu stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vývary z kostí – Léčebný zázrak? stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak epub, stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak ebook epub, Vývary z kostí – Léčebný zázrak e-kniha ve formátu epub, zdarma Vývary z kostí – Léčebný zázrak ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vývary z kostí – Léčebný zázrak epub? Jak stáhnout knihu Vývary z kostí – Léčebný zázrak ve formátu epub? Vývary z kostí – Léčebný zázrak mobi, stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak mobi, stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak e-kniha mobi, Vývary z kostí – Léčebný zázrak kniha ve formátu mobi, zdarma Vývary z kostí – Léčebný zázrak ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vývary z kostí – Léčebný zázrak mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vývary z kostí – Léčebný zázrak v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak z Constanze von Eschbach zdarma? Jak stáhnout Vývary z kostí – Léčebný zázrak z Constanze von Eschbach e-knihu zdarma?

Leave a Reply