Vzácná setkání – Sny s tebou

Vzácná setkání - Sny s tebou

Vzácná setkání – Sny s tebou stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vzácná setkání – Sny s tebou z Věra Sedlářová

 • Název knihy: Vzácná setkání – Sny s tebou
 • Autor knihy: Věra Sedlářová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 116
 • Žánrové knihy: Astrologie a esoterika
 • ISBN: 978-80-7336-855-5
 • EAN: 9788073368555
 • Dostupné soubory: vzacna-setkani-328487.pdf, vzacna-setkani-328487.epub, vzacna-setkani-328487.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vzácná setkání – Sny s tebou v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vzácná setkání – Sny s tebou z Věra Sedlářová

Sny jsou našimi rádci, aniž si to uvědomujeme. Zapomněli jsme je vnímat. Z nehmotného světa totiž dostáváme důležité zprávy. Ve snu jsou nám poskytovány rady či informace a mnohdy je nám přímo odpovězeno na problémy nebo otázky, které řešíme.

Autorka těchto zápisů chce říci, že stojí za to se svými sny zabývat, a o některé své sny a zároveň o jejich vliv a dopady na její život se s námi podělila. Nechává nás do nich vstoupit, popisuje řešení, která jí sny nabídly, a vše jemně doplňuje básněmi psanými v rozjímání. K napsání této knihy ji vedly životní zkušenosti a hledání toho, co vše můžeme od vesmíru očekávat.

Rozvažme tedy uzlíky starých nevyřešených problémů a odlehčeme své karmě. Tato kniha je psaná s láskou, s pokorou k nám všem a s velkým odpuštěním.

Stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vzácná setkání – Sny s tebou je 116 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vzácná setkání – Sny s tebou kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vzácná setkání – Sny s tebou z Věra Sedlářová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vzácná setkání – Sny s tebou z Věra Sedlářová.

Populární vyhledávání: Vzácná setkání – Sny s tebou pdf, stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou pdf, stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou knihu pdf, Vzácná setkání – Sny s tebou kniha ve formátu pdf, zdarma Vzácná setkání – Sny s tebou kniha ke stažení, zdarma Vzácná setkání – Sny s tebou ebook ve formátu pdf, Vzácná setkání – Sny s tebou knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou pdf? Jak mohu stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vzácná setkání – Sny s tebou? stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou epub, stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou ebook epub, Vzácná setkání – Sny s tebou e-kniha ve formátu epub, zdarma Vzácná setkání – Sny s tebou ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vzácná setkání – Sny s tebou epub? Jak stáhnout knihu Vzácná setkání – Sny s tebou ve formátu epub? Vzácná setkání – Sny s tebou mobi, stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou mobi, stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou e-kniha mobi, Vzácná setkání – Sny s tebou kniha ve formátu mobi, zdarma Vzácná setkání – Sny s tebou ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vzácná setkání – Sny s tebou mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vzácná setkání – Sny s tebou v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou z Věra Sedlářová zdarma? Jak stáhnout Vzácná setkání – Sny s tebou z Věra Sedlářová e-knihu zdarma?

Leave a Reply