Vzdělání a dnešek

Vzdělání a dnešek

Vzdělání a dnešek stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Vzdělání a dnešek z Martin Strouhal

 • Název knihy: Vzdělání a dnešek
 • Autor knihy: Martin Strouhal
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 226
 • Žánrové knihy: Pedagogika, didaktika
 • ISBN: 9788024635583
 • EAN: 9788024635583
 • Dostupné soubory: vzdelani-a-dnesek-317903.pdf, vzdelani-a-dnesek-317903.epub, vzdelani-a-dnesek-317903.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Vzdělání a dnešek v dolní části stránky

Shrnutí knihy Vzdělání a dnešek z Martin Strouhal

Monografie Vzdělání a dnešek představuje texty českých a slovenských VŠ učitelů a badatelů v oblasti pedagogiky, psychologie, sociologie a filosofie výchovy, kteří se zabývají otázkami teorie vzdělání. Je rozvržena do tří částí, tematizujících problémy vzdělanosti z různých perspektiv a sledujících specifické logiky, rozpory a otázky těchto problémů. Zahrnuje perspektivy a texty (1) historické, (2) metodologické a filosofické a (3) texty se sociopolitickým přesahem zaměřené k problémům ideologizace soudobých konceptů vzdělání.

Konkrétně jsou v knize řešena tato témata: historické předobrazy soudobých problémů v teorii vzdělání (spory Chlup – Příhoda v české meziválečné pedagogice); Komenského obraz světa vzdělanců, jeho atributy a kritika; fenomenologická analýza soudobých koncepcí vzdělání v kontextu filosofie přirozeného světa; úloha metafor v pedagogickém diskursu a chybějící metafora ideje vzdělanosti; ideové a organizační změny v řízení univerzit a v podobách univerzitního vzdělávání pod vlivem neoliberálních tlaků; akademické cíle základního vzdělávání; školské reformy a jejich ideologizace; problematika kulturního relativismu ve vzdělávání.

Stáhnout Vzdělání a dnešek knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Vzdělání a dnešek je 226 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Vzdělání a dnešek kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Vzdělání a dnešek z Martin Strouhal – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Vzdělání a dnešek z Martin Strouhal.

Populární vyhledávání: Vzdělání a dnešek pdf, stáhnout Vzdělání a dnešek pdf, stáhnout Vzdělání a dnešek knihu pdf, Vzdělání a dnešek kniha ve formátu pdf, zdarma Vzdělání a dnešek kniha ke stažení, zdarma Vzdělání a dnešek ebook ve formátu pdf, Vzdělání a dnešek knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Vzdělání a dnešek pdf? Jak mohu stáhnout Vzdělání a dnešek kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Vzdělání a dnešek zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Vzdělání a dnešek? stáhnout Vzdělání a dnešek epub, stáhnout Vzdělání a dnešek ebook epub, Vzdělání a dnešek e-kniha ve formátu epub, zdarma Vzdělání a dnešek ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Vzdělání a dnešek epub? Jak stáhnout knihu Vzdělání a dnešek ve formátu epub? Vzdělání a dnešek mobi, stáhnout Vzdělání a dnešek mobi, stáhnout Vzdělání a dnešek e-kniha mobi, Vzdělání a dnešek kniha ve formátu mobi, zdarma Vzdělání a dnešek ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Vzdělání a dnešek mobi? Jak mohu stáhnout knihu Vzdělání a dnešek v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Vzdělání a dnešek z Martin Strouhal zdarma? Jak stáhnout Vzdělání a dnešek z Martin Strouhal e-knihu zdarma?

Leave a Reply