Ydris: kniha první

Ydris: kniha první

Ydris: kniha první stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Ydris: kniha první z Květoslav Hönig

 • Název knihy: Ydris: kniha první
 • Autor knihy: Květoslav Hönig
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Fantasy
 • ISBN: 978-80-906685-1-5
 • EAN: 9788090668515
 • Dostupné soubory: ydris-kniha-prvni-325541.pdf, ydris-kniha-prvni-325541.epub, ydris-kniha-prvni-325541.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Ydris: kniha první v dolní části stránky

Shrnutí knihy Ydris: kniha první z Květoslav Hönig

Sepsané příběhy se odehrávají v Avirii, rozsáhlé zemi na severovýchodě Enevris. Ve starých hvozdech se zde ukrývají ruiny z dávných časů, objímané psím vínem, vysoká pohoří jsou prostoupena hlubokými jeskyněmi a slujemi, široké pláně se táhnou do dálav a země je brázděna koryty dravých řek.

Skryty lidským zrakům tady stále žijí bytosti, jež obývaly tyto končiny dávno před příchodem Aviřanů. Lešijové a lešeny, bytosti pečující o les. Obludníci z mokřadů a bažin, či sirény z útesů na pomezí pevniny a oceánu. Žijí zde také rusalky, dlící u odlehlých tůní. Můry, ošklivé stařeny brázdící kulhavou chůzí děsivá a chmurná místa. V hlubokých hvozdech a jeskyních však číhají i mnohem děsivější stvoření…

Dějiny Avirie jsou psány krví. Od jejího osídlení a bojů se stvůrami, přes rodové války, barbarské nájezdy, povstání či mor, poznal lid této země jen málo míru. Přesto se zdá, že si bohové mír stále nepřejí, neboť v království bují nové nepokoje. Doposud vládnoucí rod Zanfree čelí převratu a do krvavých střetů o moc se přidávají další a další hráči.

Trůnu se ujímá Orseon Delran a v jeho rukou nyní leží osud země. Leč není jediným, kdo chce tkát látku dějin. Ne všechny rody se jeho vládě hodlají poddat bez boje. Orseonovu mysl také trápí uprchlí Acrel a Artianas z rodu Zanfree, potomci svrženého krále, kteří se ztratili neznámo kam.

Ze všech jsou to pouze rytíři Bratrstva a Stříbrné kněžky, kteří stojí neotřeseni, pilíře moci a jistoty v bažině chaosu, strhávající slabé pod dusivé bláto. Jen čas ukáže, zdali meče Bratrů a magie čarodějek dokáží odolat šířící se temnotě.

Mezitím se v hlavním městě schyluje k válce nočních cechů. A Wrael, prohnaný loutkář, tančí po jejím bitevním poli – po ulicích. Ze stínů tahá za špagáty svých loutek a s potměšilým úsměvem na tváři je nechává skákat, jak se mu zlíbí. Je to muž, jehož motivy nikdo nezná. Muž, který ví snad o všem, co se ve městě děje. Za jeho vědomosti platí cechmistři zlatem. A nejen oni. Pro Wraela má nový úkol také správce města, který jej nechá sledovat podezřelou bělovlasou ženu.

A daleko za hranicemi království, za Bílými horami, v zemi zvané Waleyrská divočina, se mladý barbar probouzí z neustále se opakujících vidění. Jen tři z nich si však dokáže s procitnutím vybavit – zasněžený průsmyk vysoko v Bílých horách, majestátní chrámovou stavbu z kamene a v neposlední řadě… bělovlasou ženu.

Stáhnout Ydris: kniha první knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Ydris: kniha první je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Ydris: kniha první kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Ydris: kniha první z Květoslav Hönig – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Ydris: kniha první z Květoslav Hönig.

Populární vyhledávání: Ydris: kniha první pdf, stáhnout Ydris: kniha první pdf, stáhnout Ydris: kniha první knihu pdf, Ydris: kniha první kniha ve formátu pdf, zdarma Ydris: kniha první kniha ke stažení, zdarma Ydris: kniha první ebook ve formátu pdf, Ydris: kniha první knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Ydris: kniha první pdf? Jak mohu stáhnout Ydris: kniha první kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Ydris: kniha první zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Ydris: kniha první? stáhnout Ydris: kniha první epub, stáhnout Ydris: kniha první ebook epub, Ydris: kniha první e-kniha ve formátu epub, zdarma Ydris: kniha první ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Ydris: kniha první epub? Jak stáhnout knihu Ydris: kniha první ve formátu epub? Ydris: kniha první mobi, stáhnout Ydris: kniha první mobi, stáhnout Ydris: kniha první e-kniha mobi, Ydris: kniha první kniha ve formátu mobi, zdarma Ydris: kniha první ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Ydris: kniha první mobi? Jak mohu stáhnout knihu Ydris: kniha první v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Ydris: kniha první z Květoslav Hönig zdarma? Jak stáhnout Ydris: kniha první z Květoslav Hönig e-knihu zdarma?

Leave a Reply