Začarovaná

Začarovaná

Začarovaná stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Začarovaná z Karel Naxera

 • Název knihy: Začarovaná
 • Autor knihy: Karel Naxera
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 978-80-7336-856-2
 • EAN: 9788073368562
 • Dostupné soubory: zacarovana-312895.pdf, zacarovana-312895.epub, zacarovana-312895.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Začarovaná v dolní části stránky

Shrnutí knihy Začarovaná z Karel Naxera

Vévodícím motivem knihy je komplikovaný milostný vztah dvou mladých lidí – lékaře a zdravotní sestry – v době transformace našeho zdravotnictví v devadesátých letech minulého století. Hlavní děj se odehrává v západních Čechách, především na Tachovsku a na Plzeňsku. Zprvu bezstarostný lékař si užívá život, zatímco životem poznamenaná sestra bojuje s těžkou depresí. Dívka po několika letech stagnujícího vztahu náhle zmizí. Ze dne na den přestane chodit do práce a odstěhuje se z ubytovny neznámo kam. Mladý muž po ní usilovně pátrá, až se dostane k psychologovi, u kterého se jeho milá tajně léčila. Psycholog ze své pozice nechce a ani nemůže nic vyzradit. Lékař neváhá, vloupá se do jeho poradny a ukradne příslušné magnetofonové nahrávky. Posléze je složitě analyzuje. Psycholog po selhání běžných postupů zkusí u dívky regresní léčbu. Pacientka v transcendentálním stavu popisuje několik minulých životů, z nichž nejvýznamnější je ten poslední. Zde se naplní tragický osud rodiny kulaka z Losiné u Plzně v padesátých letech. Vyšetřovaná se ztotožní s hlavní hrdinkou tohoto příběhu. Dokonce se dostane do kontaktu s dosud žijící osobou z regresního spánku. Tato zkušenost ji posléze vyvede z těžké deprese a ukáže jí další cestu.

Stáhnout Začarovaná knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Začarovaná je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Začarovaná kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Začarovaná z Karel Naxera – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Začarovaná z Karel Naxera.

Populární vyhledávání: Začarovaná pdf, stáhnout Začarovaná pdf, stáhnout Začarovaná knihu pdf, Začarovaná kniha ve formátu pdf, zdarma Začarovaná kniha ke stažení, zdarma Začarovaná ebook ve formátu pdf, Začarovaná knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Začarovaná pdf? Jak mohu stáhnout Začarovaná kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Začarovaná zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Začarovaná? stáhnout Začarovaná epub, stáhnout Začarovaná ebook epub, Začarovaná e-kniha ve formátu epub, zdarma Začarovaná ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Začarovaná epub? Jak stáhnout knihu Začarovaná ve formátu epub? Začarovaná mobi, stáhnout Začarovaná mobi, stáhnout Začarovaná e-kniha mobi, Začarovaná kniha ve formátu mobi, zdarma Začarovaná ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Začarovaná mobi? Jak mohu stáhnout knihu Začarovaná v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Začarovaná z Karel Naxera zdarma? Jak stáhnout Začarovaná z Karel Naxera e-knihu zdarma?

Leave a Reply