Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.)

Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.)

Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) z Jonas Jonasson

 • Název knihy: Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.)
 • Autor knihy: Jonas Jonasson
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 320
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-87697-58-0
 • EAN: 9788087697580
 • Dostupné soubory: zabijak-anders-a-jeho-pratele-a-sem-tam-nepritel-325492.pdf, zabijak-anders-a-jeho-pratele-a-sem-tam-nepritel-325492.epub, zabijak-anders-a-jeho-pratele-a-sem-tam-nepritel-325492.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) z Jonas Jonasson

Třetí humoristický román světového bestselleristy a autora nejoblíbenějšího románu roku 2014 v Česku.

Johan Andersson – díky svým nesčetným pobytům v base nazývaný jednoduše „zabiják Anders“ – je čerstvě na svobodě. Potřebuje novou práci a stejně tak přátele. Do rány mu přijde vychytralá pastorka Johanna Kjellanderová, která se kvůli svému ateistickému smýšlení ocitne na dlažbě. Společně s hotelovým recepčním Perem Perssonem založí „Agenturu pro ubližování na zdraví“ se zabijákem Andersem v roli smluvního násilníka. Kšefty běží báječně. Dokud se zabiják Anders nezačne ptát po vyšším smyslu toho všeho, nezačne se najednou zajímat o boha a nezačne být laskavý a mírumilovný. Jenže bossové stockholmského podsvětí s ním mají nevyřízené účty a zabijáka Anderse i s jeho přáteli pořádně zmáčknou…

Jonas Jonasson si šibalsky a neuctivě bere na mušku lidskou chamtivosti a zabijákem Andersem vytvořil nezapomenutelnou postavu antihrdiny.

Stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) je 320 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) z Jonas Jonasson – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) z Jonas Jonasson.

Populární vyhledávání: Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) pdf, stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) pdf, stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) knihu pdf, Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) kniha ve formátu pdf, zdarma Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) kniha ke stažení, zdarma Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) ebook ve formátu pdf, Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) pdf? Jak mohu stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.)? stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) epub, stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) ebook epub, Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) e-kniha ve formátu epub, zdarma Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) epub? Jak stáhnout knihu Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) ve formátu epub? Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) mobi, stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) mobi, stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) e-kniha mobi, Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) kniha ve formátu mobi, zdarma Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) z Jonas Jonasson zdarma? Jak stáhnout Zabiják Anders a jeho přátelé (brož.) z Jonas Jonasson e-knihu zdarma?

Leave a Reply