Zachráněný dědeček

Zachráněný dědeček

Zachráněný dědeček stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zachráněný dědeček z Štěpán Zavřel

 • Název knihy: Zachráněný dědeček
 • Autor knihy: Štěpán Zavřel
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 32
 • Žánrové knihy: Pro předškoláky
 • ISBN: 978-80-242-5693-1
 • EAN: 9788024256931
 • Dostupné soubory: letajici-dedecek-312548.pdf, letajici-dedecek-312548.epub, letajici-dedecek-312548.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zachráněný dědeček v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zachráněný dědeček z Štěpán Zavřel

Dědeček Tomáš už dávno nebyl mladý, a přesto byl ještě pořád přeborník v jízdě na kolečkových bruslích a vůbec měl velký talent pro kouzla a všelijaké kulišárny. Jenom s ním se rybička v akváriu změnila v draka a vrabci na zahradě v barevné tropické ptáky. A každý večer dětem vyprávěl pohádky. Děti ho měly rády a všem bylo společně moc dobře. Až jednoho dne starosta oznámil, že ve městě otevřel domov pro staré lidi, kam všechny staroušky a stařenky odstěhují. A začal hon na staříky! Nejdřív se zdálo, že by mohli být dědečkové a babičky ve Šťastném domově spokojení, ale děti viděly, že se jim ztratil úsměv z tváří a už nic není, jako bylo dřív. A tak vymyslely plán na únos – sestrojily všemožné létající stroje a vydaly se v noci, když foukal příznivý vítr, pro své milované staříky. Kniha je určena dětem od 4 let.

Stáhnout Zachráněný dědeček knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zachráněný dědeček je 32 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zachráněný dědeček kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zachráněný dědeček z Štěpán Zavřel – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zachráněný dědeček z Štěpán Zavřel.

Populární vyhledávání: Zachráněný dědeček pdf, stáhnout Zachráněný dědeček pdf, stáhnout Zachráněný dědeček knihu pdf, Zachráněný dědeček kniha ve formátu pdf, zdarma Zachráněný dědeček kniha ke stažení, zdarma Zachráněný dědeček ebook ve formátu pdf, Zachráněný dědeček knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zachráněný dědeček pdf? Jak mohu stáhnout Zachráněný dědeček kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zachráněný dědeček zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zachráněný dědeček? stáhnout Zachráněný dědeček epub, stáhnout Zachráněný dědeček ebook epub, Zachráněný dědeček e-kniha ve formátu epub, zdarma Zachráněný dědeček ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zachráněný dědeček epub? Jak stáhnout knihu Zachráněný dědeček ve formátu epub? Zachráněný dědeček mobi, stáhnout Zachráněný dědeček mobi, stáhnout Zachráněný dědeček e-kniha mobi, Zachráněný dědeček kniha ve formátu mobi, zdarma Zachráněný dědeček ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zachráněný dědeček mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zachráněný dědeček v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zachráněný dědeček z Štěpán Zavřel zdarma? Jak stáhnout Zachráněný dědeček z Štěpán Zavřel e-knihu zdarma?

Leave a Reply