Záhada na zámku Styles

Záhada na zámku Styles

Záhada na zámku Styles stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Záhada na zámku Styles z Agatha Christie

 • Název knihy: Záhada na zámku Styles
 • Autor knihy: Agatha Christie
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2015
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4730-4
 • EAN: 9788024247304
 • Dostupné soubory: zahada-na-zamku-styles-235196.pdf, zahada-na-zamku-styles-235196.epub, zahada-na-zamku-styles-235196.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Záhada na zámku Styles v dolní části stránky

Shrnutí knihy Záhada na zámku Styles z Agatha Christie

Nejznámější postava z pera královny zločinu se vrací… v nové speciální edici. Záhada na zámku Styles je prvním románem Agathy Christie s tímto jedinečným a dnes již legendárním belgickým detektivem. Debutující spisovatelka mu hned na úvod připravila nelehký úkol: Když v rozlehlém sídle za podivných okolností umírá jeho postarší, křehká, leč bohatá majitelka, podezření, že byla otrávena, se brzy změní ve skutečnost. Kdo je však vrahem? Manžel Alfréd? Nevlastní syn John Cavendish? Jeho krásná tajemná žena Mary? Nebo snad rodinný lékař? Důmyslný a napínavý příběh, na němž Christie pracovala během první světové války, nejprve vydavatelé odmítali. Nakonec vyšel až v roce 1921 – a zahájil kariéru nejprodávanější prozaičky na světě všech dob.

Stáhnout Záhada na zámku Styles knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Záhada na zámku Styles je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Záhada na zámku Styles kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Záhada na zámku Styles z Agatha Christie – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Záhada na zámku Styles z Agatha Christie.

Populární vyhledávání: Záhada na zámku Styles pdf, stáhnout Záhada na zámku Styles pdf, stáhnout Záhada na zámku Styles knihu pdf, Záhada na zámku Styles kniha ve formátu pdf, zdarma Záhada na zámku Styles kniha ke stažení, zdarma Záhada na zámku Styles ebook ve formátu pdf, Záhada na zámku Styles knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Záhada na zámku Styles pdf? Jak mohu stáhnout Záhada na zámku Styles kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Záhada na zámku Styles zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Záhada na zámku Styles? stáhnout Záhada na zámku Styles epub, stáhnout Záhada na zámku Styles ebook epub, Záhada na zámku Styles e-kniha ve formátu epub, zdarma Záhada na zámku Styles ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Záhada na zámku Styles epub? Jak stáhnout knihu Záhada na zámku Styles ve formátu epub? Záhada na zámku Styles mobi, stáhnout Záhada na zámku Styles mobi, stáhnout Záhada na zámku Styles e-kniha mobi, Záhada na zámku Styles kniha ve formátu mobi, zdarma Záhada na zámku Styles ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Záhada na zámku Styles mobi? Jak mohu stáhnout knihu Záhada na zámku Styles v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Záhada na zámku Styles z Agatha Christie zdarma? Jak stáhnout Záhada na zámku Styles z Agatha Christie e-knihu zdarma?

Leave a Reply