Základní kniha o čakrách

Základní kniha o čakrách

Základní kniha o čakrách stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Základní kniha o čakrách z Shalila Sharamonová

 • Název knihy: Základní kniha o čakrách
 • Autor knihy: Shalila Sharamonová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Osobní rozvoj ostatní
 • ISBN: 978-80-7390-486-9
 • EAN: 9788073904869
 • Dostupné soubory: zakladni-kniha-o-cakrach-314169.pdf, zakladni-kniha-o-cakrach-314169.epub, zakladni-kniha-o-cakrach-314169.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Základní kniha o čakrách v dolní části stránky

Shrnutí knihy Základní kniha o čakrách z Shalila Sharamonová

Poznávání energetických center neboli čaker otvírá pohled na působení jemných sil na lidský organismus. Tato kniha názorným a srozumitelným způsobem popisuje funkce a vliv těchto energetických center. Pro praktickou práci s čakrami zde autoři nabízejí celou škálu možností: použití tónů, barev, krystalů a vůní s jejich specifickým účinkem, doplněné meditačními a dechovými cvičeními, masážemi reflexních bodů jednotlivých čaker na chodidlech a přenosem univerzální životní energie. Popisy prožitků přírody, různych druhů jogy a astrologické přiřazení jednotlivých čaker obohacující navíc toto téma zajímavými a inspirativními poznatky.

Stáhnout Základní kniha o čakrách knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Základní kniha o čakrách je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Základní kniha o čakrách kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Základní kniha o čakrách z Shalila Sharamonová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Základní kniha o čakrách z Shalila Sharamonová.

Populární vyhledávání: Základní kniha o čakrách pdf, stáhnout Základní kniha o čakrách pdf, stáhnout Základní kniha o čakrách knihu pdf, Základní kniha o čakrách kniha ve formátu pdf, zdarma Základní kniha o čakrách kniha ke stažení, zdarma Základní kniha o čakrách ebook ve formátu pdf, Základní kniha o čakrách knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Základní kniha o čakrách pdf? Jak mohu stáhnout Základní kniha o čakrách kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Základní kniha o čakrách zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Základní kniha o čakrách? stáhnout Základní kniha o čakrách epub, stáhnout Základní kniha o čakrách ebook epub, Základní kniha o čakrách e-kniha ve formátu epub, zdarma Základní kniha o čakrách ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Základní kniha o čakrách epub? Jak stáhnout knihu Základní kniha o čakrách ve formátu epub? Základní kniha o čakrách mobi, stáhnout Základní kniha o čakrách mobi, stáhnout Základní kniha o čakrách e-kniha mobi, Základní kniha o čakrách kniha ve formátu mobi, zdarma Základní kniha o čakrách ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Základní kniha o čakrách mobi? Jak mohu stáhnout knihu Základní kniha o čakrách v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Základní kniha o čakrách z Shalila Sharamonová zdarma? Jak stáhnout Základní kniha o čakrách z Shalila Sharamonová e-knihu zdarma?

Leave a Reply