Zákon o dani z hazardních her – Komentář

Zákon o dani z hazardních her - Komentář

Zákon o dani z hazardních her – Komentář stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zákon o dani z hazardních her – Komentář z Boháč Radim

 • Název knihy: Zákon o dani z hazardních her – Komentář
 • Autor knihy: Boháč Radim
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 248
 • Žánrové knihy: Daně
 • ISBN: 978-80-7552-481-2
 • EAN: 9788075524812
 • Dostupné soubory: zakon-o-dani-z-hazardnich-her-316459.pdf, zakon-o-dani-z-hazardnich-her-316459.epub, zakon-o-dani-z-hazardnich-her-316459.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zákon o dani z hazardních her – Komentář v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zákon o dani z hazardních her – Komentář z Boháč Radim

Komentář obsahuje detailní rozbor nového zákona o dani z hazardních her, který byl přijat jako součást nové právní regulace hazardních her. Není opomenut ani detailní komentář přechodných ustanovení zákona o hazardních hrách, která řeší přechod z odvodu z loterií a jiných podobných her na daň z hazardních her. Vedle tohoto zákona jsou komentována i související ustanovení dalších daňových zákonů týkající se daňových aspektů provozování a hraní hazardních her (zákona o daních z příjmů, zákona o dani z přidané hodnoty a zákona o správních poplatcích).
Každé komentované ustanovení je doplněno příslušnou částí důvodové zprávy, na které navazuje detailní výklad autorů komentáře, relevantní judikatura a související právní předpisy.
Komentář je výjimečný svou podrobností, neboť nejde pouze o průvodce komentovaným zákonem, ale o podrobný rozbor teoretických i praktických aspektů jednotlivých ustanovení a o poukázání na související ustanovení zvláště daňového řádu, zákona o hazardních hrách a dalších právních předpisů.
Autoři komentáře působí na Ministerstvu financí a jsou spoluautory zákona o dani z hazardních her.

Stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zákon o dani z hazardních her – Komentář je 248 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zákon o dani z hazardních her – Komentář kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zákon o dani z hazardních her – Komentář z Boháč Radim – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zákon o dani z hazardních her – Komentář z Boháč Radim.

Populární vyhledávání: Zákon o dani z hazardních her – Komentář pdf, stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář pdf, stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář knihu pdf, Zákon o dani z hazardních her – Komentář kniha ve formátu pdf, zdarma Zákon o dani z hazardních her – Komentář kniha ke stažení, zdarma Zákon o dani z hazardních her – Komentář ebook ve formátu pdf, Zákon o dani z hazardních her – Komentář knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář pdf? Jak mohu stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zákon o dani z hazardních her – Komentář? stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář epub, stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář ebook epub, Zákon o dani z hazardních her – Komentář e-kniha ve formátu epub, zdarma Zákon o dani z hazardních her – Komentář ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o dani z hazardních her – Komentář epub? Jak stáhnout knihu Zákon o dani z hazardních her – Komentář ve formátu epub? Zákon o dani z hazardních her – Komentář mobi, stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář mobi, stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář e-kniha mobi, Zákon o dani z hazardních her – Komentář kniha ve formátu mobi, zdarma Zákon o dani z hazardních her – Komentář ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o dani z hazardních her – Komentář mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zákon o dani z hazardních her – Komentář v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář z Boháč Radim zdarma? Jak stáhnout Zákon o dani z hazardních her – Komentář z Boháč Radim e-knihu zdarma?

Leave a Reply