Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy

Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy

Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy z Iveta Harušťáková

 • Název knihy: Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy
 • Autor knihy: Iveta Harušťáková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 368
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-436-4
 • EAN: 9788081684364
 • Dostupné soubory: zakon-o-rozpoctovych-pravidlach-verejnej-spravy-346972.pdf, zakon-o-rozpoctovych-pravidlach-verejnej-spravy-346972.epub, zakon-o-rozpoctovych-pravidlach-verejnej-spravy-346972.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy z Iveta Harušťáková

Zákon č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy ako základný finančný zákon verejnej správy upravuje zásady rozpočtového hospodárenia a členenie verejnej správy. Určuje tiež hospodárenie rozpočtových a príspevkových organizácií vrátane podrobností rozpočtového hospodárenia s prostriedkami štátneho rozpočtu a EÚ.

Predkladaný komentár nielen podrobne rozoberá jednotlivé ustanovenia uvedeného zákona, ale vysvetľuje aj mnohé väzby a prepojenia na ostatné súvisiace predpisy, najmä na nový zákon č. 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole a audite. Autorka Ing. Iveta Harušťáková poskytuje v zrozumiteľnej forme svoje dlhoročné praktické znalosti, skúsenosti a informácie o rozpočtovom hospodárení verejnej správy, následných kontrolných procesoch a auditujúcich postupoch overujúcich rozpočtové hospodárenie verejnej správy.

Komentár je výbornou pomôckou pre aplikačnú prax zamestnancov rozpočtovej sféry, vládnych a vnútorných audítorov, ako aj pre ostatných pracovníkov vykonávajúcich finančnú kontrolu alebo audit.

Stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy je 368 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy z Iveta Harušťáková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy z Iveta Harušťáková.

Populární vyhledávání: Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy pdf, stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy pdf, stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy knihu pdf, Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy kniha ve formátu pdf, zdarma Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy kniha ke stažení, zdarma Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy ebook ve formátu pdf, Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy pdf? Jak mohu stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy? stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy epub, stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy ebook epub, Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy e-kniha ve formátu epub, zdarma Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy epub? Jak stáhnout knihu Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy ve formátu epub? Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy mobi, stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy mobi, stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy e-kniha mobi, Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy kniha ve formátu mobi, zdarma Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy z Iveta Harušťáková zdarma? Jak stáhnout Zákon o rozpočtových pravidlách verejnej správy z Iveta Harušťáková e-knihu zdarma?

Leave a Reply