Zákon o správcoch

Zákon o správcoch

Zákon o správcoch stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zákon o správcoch z Matúš Králik

 • Název knihy: Zákon o správcoch
 • Autor knihy: Matúš Králik
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 208
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-067-0
 • EAN: 9788081680670
 • Dostupné soubory: zakon-o-spravcoch-346874.pdf, zakon-o-spravcoch-346874.epub, zakon-o-spravcoch-346874.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zákon o správcoch v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zákon o správcoch z Matúš Králik

Vydavateľstvo Wolters Kluwer na knižný trh prináša ďalší komentár, a to hneď k dvom dôležitým predpisom konkurzného práva – k zákonu č. 8/2005 Z. z. o správcoch v znení neskorších predpisov a k vyhláške č. 665/2005 Z. z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona č. 7/2005 Z. z. o konkurze a reštrukturalizácii.

Cieľom predkladanej publikácie je poskytnúť podrobnú analýzu ustanovení spomínaných predpisov a priblížiť čitateľovi užitočné poznatky z autorovej aplikačnej praxe. Na miestach, kde to autor uznal za vhodné, čitateľ nájde aj judikatúru, ktorá v posledných rokoch čoraz viac dotvára zákonný rámec oblasti konkurzného práva.

Publikácia je určená správcom konkurzných podstát, likvidátorom, advokátom, sudcom a ostatnej právnickej verejnosti zaoberajúcej sa problematikou konkurzov a reštrukturalizácií.

Stáhnout Zákon o správcoch knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zákon o správcoch je 208 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zákon o správcoch kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zákon o správcoch z Matúš Králik – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zákon o správcoch z Matúš Králik.

Populární vyhledávání: Zákon o správcoch pdf, stáhnout Zákon o správcoch pdf, stáhnout Zákon o správcoch knihu pdf, Zákon o správcoch kniha ve formátu pdf, zdarma Zákon o správcoch kniha ke stažení, zdarma Zákon o správcoch ebook ve formátu pdf, Zákon o správcoch knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zákon o správcoch pdf? Jak mohu stáhnout Zákon o správcoch kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zákon o správcoch zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zákon o správcoch? stáhnout Zákon o správcoch epub, stáhnout Zákon o správcoch ebook epub, Zákon o správcoch e-kniha ve formátu epub, zdarma Zákon o správcoch ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o správcoch epub? Jak stáhnout knihu Zákon o správcoch ve formátu epub? Zákon o správcoch mobi, stáhnout Zákon o správcoch mobi, stáhnout Zákon o správcoch e-kniha mobi, Zákon o správcoch kniha ve formátu mobi, zdarma Zákon o správcoch ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o správcoch mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zákon o správcoch v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zákon o správcoch z Matúš Králik zdarma? Jak stáhnout Zákon o správcoch z Matúš Králik e-knihu zdarma?

Leave a Reply