Zákon o strelných zbraniach a strelive

Zákon o strelných zbraniach a strelive

Zákon o strelných zbraniach a strelive stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zákon o strelných zbraniach a strelive z Andrej Solej

 • Název knihy: Zákon o strelných zbraniach a strelive
 • Autor knihy: Andrej Solej
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 296
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-8168-668-9
 • EAN: 9788081686689
 • Dostupné soubory: zakon-o-strelnych-zbraniach-a-strelive-346929.pdf, zakon-o-strelnych-zbraniach-a-strelive-346929.epub, zakon-o-strelnych-zbraniach-a-strelive-346929.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zákon o strelných zbraniach a strelive v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zákon o strelných zbraniach a strelive z Andrej Solej

Komentár k zákonu č. 190/2003 Z. z. o strelných zbraniach a strelive ponúka komplexný a podrobný výklad jednotlivých ustanovení tohto zákona, ako aj praktické príklady. Nesporným prínosom publikácie je aj vysvetlenie niektorých technických termínov súvisiacich so zbraňami a strelivom.
Vo svojej konštrukcii táto publikácia mierne vybočuje zo štandardu komentárov tejto edície, lebo na pochopenie problematiky legálneho disponovania so strelnými zbraňami a strelivom sú potrebné nielen vedomosti z oblasti práva, ale aj niektoré technické vedomosti, týkajúce sa konštrukcie a spôsobu činnosti strelných zbraní a streliva. Napriek tomu je komentár spracovaný takým názorným spôsobom, aby bol zrozumiteľný nielen odbornej, ale aj laickej verejnosti.
Publikácia je určená odbornej verejnosti (napríklad osobám vykonávajúcim činnosti, ktoré sa týkajú zbrojných licencií, vývozu, dovozu a prevozu zbraní a streliva alebo zriaďovania a prevádzkovania strelníc, vystavovania zbraní a streliva a pod.), ale aj laickej verejnosti (napríklad osobám, ktoré potrebujú získať potrebné znalosti v oblasti strelných zbraní a streliva).

Stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zákon o strelných zbraniach a strelive je 296 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zákon o strelných zbraniach a strelive kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zákon o strelných zbraniach a strelive z Andrej Solej – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zákon o strelných zbraniach a strelive z Andrej Solej.

Populární vyhledávání: Zákon o strelných zbraniach a strelive pdf, stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive pdf, stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive knihu pdf, Zákon o strelných zbraniach a strelive kniha ve formátu pdf, zdarma Zákon o strelných zbraniach a strelive kniha ke stažení, zdarma Zákon o strelných zbraniach a strelive ebook ve formátu pdf, Zákon o strelných zbraniach a strelive knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive pdf? Jak mohu stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zákon o strelných zbraniach a strelive? stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive epub, stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive ebook epub, Zákon o strelných zbraniach a strelive e-kniha ve formátu epub, zdarma Zákon o strelných zbraniach a strelive ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o strelných zbraniach a strelive epub? Jak stáhnout knihu Zákon o strelných zbraniach a strelive ve formátu epub? Zákon o strelných zbraniach a strelive mobi, stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive mobi, stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive e-kniha mobi, Zákon o strelných zbraniach a strelive kniha ve formátu mobi, zdarma Zákon o strelných zbraniach a strelive ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zákon o strelných zbraniach a strelive mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zákon o strelných zbraniach a strelive v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive z Andrej Solej zdarma? Jak stáhnout Zákon o strelných zbraniach a strelive z Andrej Solej e-knihu zdarma?

Leave a Reply