Zapomenutá vražda

Zapomenutá vražda

Zapomenutá vražda stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zapomenutá vražda z Agatha Christie

 • Název knihy: Zapomenutá vražda
 • Autor knihy: Agatha Christie
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2009
 • Počet stránek: 216
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-2519-7
 • EAN: 9788024225197
 • Dostupné soubory: zapomenuta-vrazda-74650.pdf, zapomenuta-vrazda-74650.epub, zapomenuta-vrazda-74650.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zapomenutá vražda v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zapomenutá vražda z Agatha Christie

Nejproslulejší spisovatelka minulého století Agatha Christie napsala v nejisté době na počátku druhé světové války dva detektivní romány, Oponu: Poslední případ Hercula Poirota a Zapomenutou vraždu, další příběh se slečnou Marplovou. Oba byly uloženy do trezoru v bance, kde zůstaly nedotčeny po tři desítky let a svého vydání se dočkaly až v roce 1975, resp. o rok později. V Zapomenuté vraždě nás autorka zavádí do půvabného anglického přímořského letoviska Dillmouth, kde si mladí novomanželé Reedovi, stěhující se sem z Nového Zélandu, zakoupí malou viktoriánskou vilku. Gwenda Reedová však ale díky záhadným a ne právě příjemným útržkům vzpomínek, které se jí začnou vybavovat, pomalu nabude děsivé jistoty, že v tomto domě už kdysi byla a stala se v něm svědkyní vraždy. Podaří se jí za pomocí slečny Marplové sestavit ze střípků vědomí, zasutých hluboko v paměti, skládanku, která odhalí tajemství dávného zločinu?

Stáhnout Zapomenutá vražda knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zapomenutá vražda je 216 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zapomenutá vražda kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zapomenutá vražda z Agatha Christie – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zapomenutá vražda z Agatha Christie.

Populární vyhledávání: Zapomenutá vražda pdf, stáhnout Zapomenutá vražda pdf, stáhnout Zapomenutá vražda knihu pdf, Zapomenutá vražda kniha ve formátu pdf, zdarma Zapomenutá vražda kniha ke stažení, zdarma Zapomenutá vražda ebook ve formátu pdf, Zapomenutá vražda knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zapomenutá vražda pdf? Jak mohu stáhnout Zapomenutá vražda kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zapomenutá vražda zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zapomenutá vražda? stáhnout Zapomenutá vražda epub, stáhnout Zapomenutá vražda ebook epub, Zapomenutá vražda e-kniha ve formátu epub, zdarma Zapomenutá vražda ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zapomenutá vražda epub? Jak stáhnout knihu Zapomenutá vražda ve formátu epub? Zapomenutá vražda mobi, stáhnout Zapomenutá vražda mobi, stáhnout Zapomenutá vražda e-kniha mobi, Zapomenutá vražda kniha ve formátu mobi, zdarma Zapomenutá vražda ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zapomenutá vražda mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zapomenutá vražda v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zapomenutá vražda z Agatha Christie zdarma? Jak stáhnout Zapomenutá vražda z Agatha Christie e-knihu zdarma?

Leave a Reply