Zaslepení

Zaslepení

Zaslepení stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zaslepení z Carolina Neurath

 • Název knihy: Zaslepení
 • Autor knihy: Carolina Neurath
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 390
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7577-162-9
 • EAN: 9788075771629
 • Dostupné soubory: zaslepeni-330781.pdf, zaslepeni-330781.epub, zaslepeni-330781.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zaslepení v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zaslepení z Carolina Neurath

Thriller ze švédského finančního prostředí na základě skutečných událostí Peder af Rooth je se ženou a přáteli na víkend mimo město, když jej zastihne telefonát, který změní vše: bance, kde působí jako výkonný ředitel, hrozí nenadálý bankrot. O pár hodin později sedí Peder i se ženou v soukromém letadle a letí do Stockholmu, kde na něj čeká další drama. Svéhlavá finanční reportérka Beatrice Farkasová dostala tip, který mohl banku položit už dávno. Po několik měsíců vedla boj o informace s nejmocnějšími finančníky v zemi. Nikdy ji ale ani nenapadlo, jak dalekosáhlé následky může její pátrání přinést. Jedné noci ji probudí telefon. Bývalý manažer banky, její nejslibnější zdroj, vypadl z balkonu svého bytu. Bulvár už úmrtí označil za sebevraždu. Beatrice má ale vlastní názor. Někdo ho chtěl zastavit.

Stáhnout Zaslepení knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zaslepení je 390 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zaslepení kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zaslepení z Carolina Neurath – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zaslepení z Carolina Neurath.

Populární vyhledávání: Zaslepení pdf, stáhnout Zaslepení pdf, stáhnout Zaslepení knihu pdf, Zaslepení kniha ve formátu pdf, zdarma Zaslepení kniha ke stažení, zdarma Zaslepení ebook ve formátu pdf, Zaslepení knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zaslepení pdf? Jak mohu stáhnout Zaslepení kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zaslepení zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zaslepení? stáhnout Zaslepení epub, stáhnout Zaslepení ebook epub, Zaslepení e-kniha ve formátu epub, zdarma Zaslepení ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zaslepení epub? Jak stáhnout knihu Zaslepení ve formátu epub? Zaslepení mobi, stáhnout Zaslepení mobi, stáhnout Zaslepení e-kniha mobi, Zaslepení kniha ve formátu mobi, zdarma Zaslepení ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zaslepení mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zaslepení v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zaslepení z Carolina Neurath zdarma? Jak stáhnout Zaslepení z Carolina Neurath e-knihu zdarma?

Leave a Reply