Zaslíbená země

Zaslíbená země

Zaslíbená země stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zaslíbená země z Erich Maria Remarque

 • Název knihy: Zaslíbená země
 • Autor knihy: Erich Maria Remarque
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2009
 • Počet stránek: 376
 • Žánrové knihy: Světová próza
 • ISBN: 978-80-249-1185-4
 • EAN: 9788024911854
 • Dostupné soubory: zaslibena-zeme-24430.pdf, zaslibena-zeme-24430.epub, zaslibena-zeme-24430.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zaslíbená země v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zaslíbená země z Erich Maria Remarque

Autorův poslední román, na němž pracoval před svou smrtí v roce 1970. Podobně jako v některých dalších knihách se i v tomto nedokončeném díle věnuje tematice německých uprchlíků za druhé světové války, které fašisté donutili k emigraci. Děj se odehrává ve Spojených státech, "zaslíbené zemi", v níž za války našla – zpravidla po absolvování zdlouhavého byrokratického procesu na Ellis Islandu – útočiště řada Evropanů, ať už Židů nebo jiných osob nepohodlných nacistickému režimu. V New Yorku se v komunitě židovských emigrantů ocitá i Ludvík Sommer, předčasně dospělý mladý muž, jehož minulost je poznamenaná mnoha krutými zážitky. Setkává se s přáteli, o nichž se domníval, že už dávno přišli o život, a spolu s nimi řeší vnitřní dilemata, která mohou pochopit jen ti, kdo prošli podobným peklem jako on: téměř všichni poznali vyčerpávající hledání úkrytu, ilegální přechody hranic, mučení, koncentrační tábory, smrt blízkých i těch nejbližších. Lze vůbec na takové zážitky zapomenout? Ludvík Sommer si uvědomuje, že jeho čas v New Yorku – procházky v úchvatném podvečerním světle, vztah s krásnou Marií Fiolou – je pouze vypůjčený a on se bude muset vyrovnat s minulostí. Dá se však začít ještě jednou, nanovo? P. S. Kniha je opatřena doslovem, který čtenáři nabízí senzační odhalení!

Stáhnout Zaslíbená země knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zaslíbená země je 376 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zaslíbená země kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zaslíbená země z Erich Maria Remarque – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zaslíbená země z Erich Maria Remarque.

Populární vyhledávání: Zaslíbená země pdf, stáhnout Zaslíbená země pdf, stáhnout Zaslíbená země knihu pdf, Zaslíbená země kniha ve formátu pdf, zdarma Zaslíbená země kniha ke stažení, zdarma Zaslíbená země ebook ve formátu pdf, Zaslíbená země knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zaslíbená země pdf? Jak mohu stáhnout Zaslíbená země kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zaslíbená země zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zaslíbená země? stáhnout Zaslíbená země epub, stáhnout Zaslíbená země ebook epub, Zaslíbená země e-kniha ve formátu epub, zdarma Zaslíbená země ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zaslíbená země epub? Jak stáhnout knihu Zaslíbená země ve formátu epub? Zaslíbená země mobi, stáhnout Zaslíbená země mobi, stáhnout Zaslíbená země e-kniha mobi, Zaslíbená země kniha ve formátu mobi, zdarma Zaslíbená země ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zaslíbená země mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zaslíbená země v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zaslíbená země z Erich Maria Remarque zdarma? Jak stáhnout Zaslíbená země z Erich Maria Remarque e-knihu zdarma?

Leave a Reply