Zátiší

Zátiší

Zátiší stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zátiší z Louise Penny

 • Název knihy: Zátiší
 • Autor knihy: Louise Penny
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 328
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4423-5
 • EAN: 9788024244235
 • Dostupné soubory: pripady-vrchniho-inspektora-gamache-1-zatisi-201327.pdf, pripady-vrchniho-inspektora-gamache-1-zatisi-201327.epub, pripady-vrchniho-inspektora-gamache-1-zatisi-201327.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zátiší v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zátiší z Louise Penny

Vražda a útulný kanadský venkov, kde se lidé doma ani nezamykají, to nejde příliš dohromady. Tím spíš, že se obětí stala vážená stará dáma a k násilné smrti došlo v lese, navíc překvapivým způsobem. Armand Gamache, vrchní inspektor quebecké Sureté, který je k případu přivolán, však moc dobře ví, že i ta nejidyličtější místa na zemi mívají svá nebezpečná tajemství. „Na vraždě je zvláštní, že bývá spáchaná často desítky let předtím, než k ní skutečně dojde,“ říká gurmán Gamache a čtenáře čeká vskutku vybraná literární hostina. V pravém i přeneseném slova smyslu. „Hvězdný debut“ – tak označili v Kirkus Reviews tuto detektivku, úvodní z dnes již devítidílné série vycházející ve 20 zemích, mnohonásobně oceněné (Agatha Award, Edgar Award, Barry Award, Anthony Award) a pravidelně zařazované mezi top tituly roku (New York Times, Publishers Weekly, People Magazine, Amazon). A časopis Booklist dodává: „Knižní klenot…“

Stáhnout Zátiší knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zátiší je 328 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zátiší kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zátiší z Louise Penny – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zátiší z Louise Penny.

Populární vyhledávání: Zátiší pdf, stáhnout Zátiší pdf, stáhnout Zátiší knihu pdf, Zátiší kniha ve formátu pdf, zdarma Zátiší kniha ke stažení, zdarma Zátiší ebook ve formátu pdf, Zátiší knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zátiší pdf? Jak mohu stáhnout Zátiší kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zátiší zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zátiší? stáhnout Zátiší epub, stáhnout Zátiší ebook epub, Zátiší e-kniha ve formátu epub, zdarma Zátiší ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zátiší epub? Jak stáhnout knihu Zátiší ve formátu epub? Zátiší mobi, stáhnout Zátiší mobi, stáhnout Zátiší e-kniha mobi, Zátiší kniha ve formátu mobi, zdarma Zátiší ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zátiší mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zátiší v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zátiší z Louise Penny zdarma? Jak stáhnout Zátiší z Louise Penny e-knihu zdarma?

Leave a Reply