Záverečný účet obce a vyššieho územného celku

Záverečný účet obce a vyššieho územného celku

Záverečný účet obce a vyššieho územného celku stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Záverečný účet obce a vyššieho územného celku z Ingrid Konečná Veverková

 • Název knihy: Záverečný účet obce a vyššieho územného celku
 • Autor knihy: Ingrid Konečná Veverková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 152
 • Žánrové knihy: Ekonomie, ekonomika
 • ISBN: 978-80-8168-571-2
 • EAN: 9788081685712
 • Dostupné soubory: zaverecny-ucet-obce-a-vyssieho-uzemneho-celku-347136.pdf, zaverecny-ucet-obce-a-vyssieho-uzemneho-celku-347136.epub, zaverecny-ucet-obce-a-vyssieho-uzemneho-celku-347136.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Záverečný účet obce a vyššieho územného celku v dolní části stránky

Shrnutí knihy Záverečný účet obce a vyššieho územného celku z Ingrid Konečná Veverková

Publikácia „Záverečný účet obce a vyššieho územného celku“ je praktickou pomôckou na zvládnutie náročného procesu zostavenia záverečného účtu v subjektoch územnej samosprávy. Autorka publikácie veľmi vydareným spôsobom zrealizovala svoj zámer a pripravila komplexné dielko, do ktorého zakomponovala všetky potrebné informácie súvisiace so záverečným účtom. Zvolila si pritom zrozumiteľnú a používateľsky komfortnú formu, ktorá umožní čitateľovi jednoduchšie sa orientovať v jednotlivých kapitolách. Na stránkach publikácie nájdu čitatelia dôležité informácie z rozpočtového hospodárenia územnej samosprávy, účtovníctva a rozpočtovníctva, množstvo príkladov a návrhov riešení praktických situácií, príklady účtovania prípadov súvisiacich so záverečným účtom, ako aj odporúčané vzory záverečného účtu a odborného stanoviska hlavného kontrolóra k záverečnému účtu.

Forma spracovania publikácie, jej komplexnosť a renomé autorky, ktorá je naslovovzatá odborníčka v danej oblasti, predurčujú tejto publikácii stať sa vítanou pomôckou pri zostavení záverečného účtu, jedného z najdôležitejších dokumentov, ktoré sa v podmienkach územnej samosprávy spracúvajú. Publikáciu preto ocenia nielen tvorcovia záverečných účtov, hlavní kontrolóri, ale všetci kompetentní zamestnanci obcí a VÚC.

Stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Záverečný účet obce a vyššieho územného celku je 152 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Záverečný účet obce a vyššieho územného celku kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Záverečný účet obce a vyššieho územného celku z Ingrid Konečná Veverková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Záverečný účet obce a vyššieho územného celku z Ingrid Konečná Veverková.

Populární vyhledávání: Záverečný účet obce a vyššieho územného celku pdf, stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku pdf, stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku knihu pdf, Záverečný účet obce a vyššieho územného celku kniha ve formátu pdf, zdarma Záverečný účet obce a vyššieho územného celku kniha ke stažení, zdarma Záverečný účet obce a vyššieho územného celku ebook ve formátu pdf, Záverečný účet obce a vyššieho územného celku knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku pdf? Jak mohu stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Záverečný účet obce a vyššieho územného celku? stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku epub, stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku ebook epub, Záverečný účet obce a vyššieho územného celku e-kniha ve formátu epub, zdarma Záverečný účet obce a vyššieho územného celku ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Záverečný účet obce a vyššieho územného celku epub? Jak stáhnout knihu Záverečný účet obce a vyššieho územného celku ve formátu epub? Záverečný účet obce a vyššieho územného celku mobi, stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku mobi, stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku e-kniha mobi, Záverečný účet obce a vyššieho územného celku kniha ve formátu mobi, zdarma Záverečný účet obce a vyššieho územného celku ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Záverečný účet obce a vyššieho územného celku mobi? Jak mohu stáhnout knihu Záverečný účet obce a vyššieho územného celku v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku z Ingrid Konečná Veverková zdarma? Jak stáhnout Záverečný účet obce a vyššieho územného celku z Ingrid Konečná Veverková e-knihu zdarma?

Leave a Reply