Zdravotnické právo

Zdravotnické právo

Zdravotnické právo stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zdravotnické právo z Šustek Petr, Holčapek Tomáš,

 • Název knihy: Zdravotnické právo
 • Autor knihy: Šustek Petr, Holčapek Tomáš,
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 852
 • Žánrové knihy: Všeobecné a ostatní
 • ISBN: 978-80-7552-321-1
 • EAN: 9788075523211
 • Dostupné soubory: zdravotnicke-pravo-314267.pdf, zdravotnicke-pravo-314267.epub, zdravotnicke-pravo-314267.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zdravotnické právo v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zdravotnické právo z Šustek Petr, Holčapek Tomáš,

Monografie představuje ojedinělou syntézu zdravotnického práva, jako svébytného právního odvětví, které již nesporně našlo své místo také v české právnické vědě a právní praxi.
Multidisciplinární povaha zdravotnického práva, která ve své podstatě pramení ze vzájemného prolínání medicíny, práva a etiky, přináší v praxi řadu otázek, na které předkládaná monografie nabízí odpovědi. Autoři se podrobně věnují všem tématům tohoto oboru – od medicínského (lékařského) a farmaceutického práva přes organizaci zdravotní péče, právo zdravotnických pracovníků včetně povinné mlčenlivosti až po práva pacienta včetně jeho informovaného souhlasu a otázky odpovědnosti (ať už trestněprávní, nebo soukromoprávní). Nevyhýbají se ani tématům, jako je eutanazie nebo medicínský výzkum.
Autoři pojali tuto publikaci způsobem, jaký je běžný v zemích na západ od našich hranic. Jejich cílem je nabídnout čtenáři nástroj pro komplexní pochopení nemalého obsahu zdravotnického práva, jeho důležitých institutů a vzájemných souvislostí mezi nimi. Kniha tak nenabízí jen analýzu jednotlivých otázek, ale je vědeckou rukovětí v tom nejlepším slova smyslu, s níž bude možné obor zdravotnického práva uchopit a orientovat se v něm.
Autorský kolektiv je tvořen především pracovníky Právnické fakulty Univerzity Karlovy, působícími při její Katedře občanského práva a Centru zdravotnického práva.

Stáhnout Zdravotnické právo knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zdravotnické právo je 852 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zdravotnické právo kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zdravotnické právo z Šustek Petr, Holčapek Tomáš, – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zdravotnické právo z Šustek Petr, Holčapek Tomáš,.

Populární vyhledávání: Zdravotnické právo pdf, stáhnout Zdravotnické právo pdf, stáhnout Zdravotnické právo knihu pdf, Zdravotnické právo kniha ve formátu pdf, zdarma Zdravotnické právo kniha ke stažení, zdarma Zdravotnické právo ebook ve formátu pdf, Zdravotnické právo knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zdravotnické právo pdf? Jak mohu stáhnout Zdravotnické právo kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zdravotnické právo zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zdravotnické právo? stáhnout Zdravotnické právo epub, stáhnout Zdravotnické právo ebook epub, Zdravotnické právo e-kniha ve formátu epub, zdarma Zdravotnické právo ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zdravotnické právo epub? Jak stáhnout knihu Zdravotnické právo ve formátu epub? Zdravotnické právo mobi, stáhnout Zdravotnické právo mobi, stáhnout Zdravotnické právo e-kniha mobi, Zdravotnické právo kniha ve formátu mobi, zdarma Zdravotnické právo ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zdravotnické právo mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zdravotnické právo v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zdravotnické právo z Šustek Petr, Holčapek Tomáš, zdarma? Jak stáhnout Zdravotnické právo z Šustek Petr, Holčapek Tomáš, e-knihu zdarma?

Leave a Reply