Zdravotnícky manažment a financovanie

Zdravotnícky manažment a financovanie

Zdravotnícky manažment a financovanie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zdravotnícky manažment a financovanie z Ivana Vojteková

 • Název knihy: Zdravotnícky manažment a financovanie
 • Autor knihy: Ivana Vojteková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 344
 • Žánrové knihy: Management, řízení, personalistika
 • ISBN: 978-80-8168-522-4
 • EAN: 9788081685224
 • Dostupné soubory: zdravotnicky-manazment-a-financovanie-347198.pdf, zdravotnicky-manazment-a-financovanie-347198.epub, zdravotnicky-manazment-a-financovanie-347198.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zdravotnícky manažment a financovanie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zdravotnícky manažment a financovanie z Ivana Vojteková

Publikácia vo forme vysokoškolskej učebnice komplexne a prehľadne približuje problematiku manažmentu a financovania zdravotníctva v Slovenskej republike. Má multiodborový charakter, obsahuje informácie z oblasti zdravotníctva, manažmentu, ekonomiky, personalistiky, práva a legislatívy, poisťovníctva, etiky, komunikácie, informatiky a štatistiky, liekovej politiky.

Je určená študentom pregraduálneho aj postgraduálneho štúdia zdravotníckeho manažmentu a financovania, ako aj všetkým súčasným a budúcim riadiacim pracovníkom v zdravotníctve, nakoľko vývoj v oblasti zdravotníctva si vyžaduje od riadiacich pracovníkov na všetkých úrovniach systémové pochopenie riadiacich procesov v zdravotníctve na makro- aj mikroúrovni.


„Lekár musí mať v prvom rade na mysli dobro pacienta, kým manažér túto hodnotu podmieňuje ekonomickými možnosťami zariadenia. Skĺbiť tieto dva aspekty nie je jednoduché, preto sa dnes presadzuje, aby každý lekár mal aspoň základné vedomosti o manažmente, aj keď sa chce profilovať „len“ ako medicínsky špecialista, ale zároveň, aby každý, kto má ambíciu robiť zdravotníckeho manažéra, mal aspoň základné vedomosti o špecifikách zdravotníckeho manažmentu.“
MUDr. Darina Sedláková, MPH

„Publikácia Zdravotnícky manažment a financovanie ma milo prekvapila vzhľadom na to, že prináša množstvo informácií, ktoré umožňujú pochopiť súvislosti ohľadom riadenia a financovania zdravotníckych zariadení a zdravotníctva na Slovensku.“
PhDr. Denisa Vlková, MPH, MBA

Stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zdravotnícky manažment a financovanie je 344 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zdravotnícky manažment a financovanie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zdravotnícky manažment a financovanie z Ivana Vojteková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zdravotnícky manažment a financovanie z Ivana Vojteková.

Populární vyhledávání: Zdravotnícky manažment a financovanie pdf, stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie pdf, stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie knihu pdf, Zdravotnícky manažment a financovanie kniha ve formátu pdf, zdarma Zdravotnícky manažment a financovanie kniha ke stažení, zdarma Zdravotnícky manažment a financovanie ebook ve formátu pdf, Zdravotnícky manažment a financovanie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie pdf? Jak mohu stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zdravotnícky manažment a financovanie? stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie epub, stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie ebook epub, Zdravotnícky manažment a financovanie e-kniha ve formátu epub, zdarma Zdravotnícky manažment a financovanie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zdravotnícky manažment a financovanie epub? Jak stáhnout knihu Zdravotnícky manažment a financovanie ve formátu epub? Zdravotnícky manažment a financovanie mobi, stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie mobi, stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie e-kniha mobi, Zdravotnícky manažment a financovanie kniha ve formátu mobi, zdarma Zdravotnícky manažment a financovanie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zdravotnícky manažment a financovanie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zdravotnícky manažment a financovanie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie z Ivana Vojteková zdarma? Jak stáhnout Zdravotnícky manažment a financovanie z Ivana Vojteková e-knihu zdarma?

Leave a Reply