Zentangle do kapsy

Zentangle do kapsy

Zentangle do kapsy stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zentangle do kapsy z Ája Hrozková

 • Název knihy: Zentangle do kapsy
 • Autor knihy: Ája Hrozková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2016
 • Počet stránek: 130
 • Žánrové knihy: Ostatní koníčky
 • ISBN: 978-80-7413-343-5
 • EAN: 9788074133435
 • Dostupné soubory: zentangle-do-kapsy-312625.pdf, zentangle-do-kapsy-312625.epub, zentangle-do-kapsy-312625.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zentangle do kapsy v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zentangle do kapsy z Ája Hrozková

Využijte každou volnou chvíli k relaxaci!

Každý den trávíme spoustu času čekáním – na autobus, u lékaře, na úřadě, na schůzce. Nestojí nás to jen čas, ale také nervy. Přitom můžeme takové chvilky snadno využít k odpočinku a relaxaci. Stačí mít s sebou bloček a tužku.

Zentangle do kapsy je pro všechny, kteří nehodlají marnit čas a záleží jim na své psychické kondici. A když říkám „všechny“, myslím tím opravdu všechny lidi všeho druhu. Není potřeba mít výtvarný talent ani bohatou představivost. Zentangle je zcela intuitivní a vychází z jednoduchých tvarů. Nakreslíte jeden tvar, na něj navážete dalším a dalším a najednou máte krásný složitý obrázek. Je to jednoduché a skvěle vás to odvede od všedních starostí.

V knížečce najdete kromě návodů na kreslení vzorů a Ájiných úžasných obrázků a předloh i arteterapeutické postřehy a doporučení od Zuzky Řezáčové Lukáškové, které vám pomohou najít cestu ke každodenní relaxaci. Jako bonus jsme pro vás připravili i krátké video s praktickou ukázkou kreslení některých vzorů a jejich spojení do složitějšího obrázku. Odkaz na něj najdete uvnitř knížky.

Stáhnout Zentangle do kapsy knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zentangle do kapsy je 130 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zentangle do kapsy kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zentangle do kapsy z Ája Hrozková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zentangle do kapsy z Ája Hrozková.

Populární vyhledávání: Zentangle do kapsy pdf, stáhnout Zentangle do kapsy pdf, stáhnout Zentangle do kapsy knihu pdf, Zentangle do kapsy kniha ve formátu pdf, zdarma Zentangle do kapsy kniha ke stažení, zdarma Zentangle do kapsy ebook ve formátu pdf, Zentangle do kapsy knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zentangle do kapsy pdf? Jak mohu stáhnout Zentangle do kapsy kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zentangle do kapsy zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zentangle do kapsy? stáhnout Zentangle do kapsy epub, stáhnout Zentangle do kapsy ebook epub, Zentangle do kapsy e-kniha ve formátu epub, zdarma Zentangle do kapsy ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zentangle do kapsy epub? Jak stáhnout knihu Zentangle do kapsy ve formátu epub? Zentangle do kapsy mobi, stáhnout Zentangle do kapsy mobi, stáhnout Zentangle do kapsy e-kniha mobi, Zentangle do kapsy kniha ve formátu mobi, zdarma Zentangle do kapsy ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zentangle do kapsy mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zentangle do kapsy v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zentangle do kapsy z Ája Hrozková zdarma? Jak stáhnout Zentangle do kapsy z Ája Hrozková e-knihu zdarma?

Leave a Reply