Zimní slunovrat

Zimní slunovrat

Zimní slunovrat stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zimní slunovrat z Rosamunde Pilcher

 • Název knihy: Zimní slunovrat
 • Autor knihy: Rosamunde Pilcher
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2013
 • Počet stránek: 544
 • Žánrové knihy: Romantika
 • ISBN: 978-80-249-2077-1
 • EAN: 9788024920771
 • Dostupné soubory: zimni-slunovrat-d0152709-135791.pdf, zimni-slunovrat-d0152709-135791.epub, zimni-slunovrat-d0152709-135791.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zimní slunovrat v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zimní slunovrat z Rosamunde Pilcher

Nekonvenční Londýňanka Elfrida Phillipsová si vždycky žila po svém a bezhlavě se vrhala do všech možných dobrodružství. Když si tedy zničehonic pořídí psa a přestěhuje se do domku v Hampshiru, všechny její přátele to více než překvapí. Opravdu se rozhodla usadit?
Jenomže Elfride už je dvaašedesát a cítí, že na venkově by mohla v poklidu strávit podzim svého bohatého života. V novém domově se brzy spřátelí s místním varhaníkem Oscarem Blundellem a jeho rodinou. Sympatického Oscara ovšem zanedlouho postihne tragédie, která ho připraví o vše – kromě poloviny starého viktoriánského sídla v městečku Creagan ve Skotsku.
Obětavá Elfrida vyhoví jeho přání a vypraví se s ním dům navštívit. Ani jeden z nich netuší, kolik čarovné moci může místo na vzdáleném severním pobřeží skrývat…

Stáhnout Zimní slunovrat knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zimní slunovrat je 544 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zimní slunovrat kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zimní slunovrat z Rosamunde Pilcher – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zimní slunovrat z Rosamunde Pilcher.

Populární vyhledávání: Zimní slunovrat pdf, stáhnout Zimní slunovrat pdf, stáhnout Zimní slunovrat knihu pdf, Zimní slunovrat kniha ve formátu pdf, zdarma Zimní slunovrat kniha ke stažení, zdarma Zimní slunovrat ebook ve formátu pdf, Zimní slunovrat knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zimní slunovrat pdf? Jak mohu stáhnout Zimní slunovrat kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zimní slunovrat zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zimní slunovrat? stáhnout Zimní slunovrat epub, stáhnout Zimní slunovrat ebook epub, Zimní slunovrat e-kniha ve formátu epub, zdarma Zimní slunovrat ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zimní slunovrat epub? Jak stáhnout knihu Zimní slunovrat ve formátu epub? Zimní slunovrat mobi, stáhnout Zimní slunovrat mobi, stáhnout Zimní slunovrat e-kniha mobi, Zimní slunovrat kniha ve formátu mobi, zdarma Zimní slunovrat ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zimní slunovrat mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zimní slunovrat v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zimní slunovrat z Rosamunde Pilcher zdarma? Jak stáhnout Zimní slunovrat z Rosamunde Pilcher e-knihu zdarma?

Leave a Reply