Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené

Zlatý kondom - Úvahy o lásce ztracené a nalezené

Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené z Jeanne Safer

 • Název knihy: Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené
 • Autor knihy: Jeanne Safer
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 302
 • Žánrové knihy: Psychologie a komunikace
 • ISBN: 978-80-7252-669-7
 • EAN: 9788072526697
 • Dostupné soubory: zlaty-kondom-uvahy-o-lasce-ztracene-a-nalezene-313987.pdf, zlaty-kondom-uvahy-o-lasce-ztracene-a-nalezene-313987.epub, zlaty-kondom-uvahy-o-lasce-ztracene-a-nalezene-313987.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené z Jeanne Safer

Kniha pro všechny, kdo už někdy milovali.

Známá psychoterapeutka vypráví fascinující příběhy ze života pacientů, účastníků výzkumů i ze svého osobního života o té nejtajuplnější věci na světě – o lásce.

Doktorka Jeanne Saferová věnovala značnou část své mnohaleté kariéry v oblasti psychoterapie zkoumání tabu, o kterých každý z nás ve skrytu duše přemýšlí, ale o nichž jen málokdy mluvíme na veřejnosti. Saferová ve svých textech jde vždy nekompromisně za svým cílem, jímž je ponořit se hluboko do témat, která nás nutí červenat se, přestože jsou přítomná v životě nás všech – od konfliktních sourozeneckých vztahů až po rozhodnutí nemít děti. Ve 12 příbězích v knize Zlatý kondom zaměřuje svůj pronikavý a odvážný pohled na téma, jež má nejuniverzálnější dopad – na lásku ve všech jejích variacích.

Stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené je 302 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené z Jeanne Safer – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené z Jeanne Safer.

Populární vyhledávání: Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené pdf, stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené pdf, stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené knihu pdf, Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené kniha ve formátu pdf, zdarma Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené kniha ke stažení, zdarma Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené ebook ve formátu pdf, Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené pdf? Jak mohu stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené? stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené epub, stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené ebook epub, Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené e-kniha ve formátu epub, zdarma Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené epub? Jak stáhnout knihu Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené ve formátu epub? Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené mobi, stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené mobi, stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené e-kniha mobi, Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené kniha ve formátu mobi, zdarma Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené z Jeanne Safer zdarma? Jak stáhnout Zlatý kondom – Úvahy o lásce ztracené a nalezené z Jeanne Safer e-knihu zdarma?

Leave a Reply