Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne

Zmáťa a Záhada - Všechno dobře dopadne

Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne z Ninka Reittu

 • Název knihy: Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne
 • Autor knihy: Ninka Reittu
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 48
 • Žánrové knihy: Školáci do 9 let
 • ISBN: 978-80-7491-599-4
 • EAN: 9788074915994
 • Dostupné soubory: zmata-a-zahada-vsechno-dobre-dopadne-313113.pdf, zmata-a-zahada-vsechno-dobre-dopadne-313113.epub, zmata-a-zahada-vsechno-dobre-dopadne-313113.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne z Ninka Reittu

"Ukončete nástup, velká kočičí jízda právě začíná!

Zmáťa, žlutočerné pruhované kotě z početné rodiny Čičákových, je snílek, věčně ztracený ve své fantazii. A jednou, cestou na prázdniny k babičce, se ztratí doopravdy! Ocitne se úplně sám v nesprávném vlaku. Naštěstí stejným vlakem cestuje i někdo další — Záhada. Záhada se se Zmáťou okamžitě skamarádí a slíbí mu, že ho doveze domů.
Ale nejdřív ho naučí lítat a chytat světlušky ocasem a… Zkrátka, nejprve spolu prožijí pořádné dobrodružství. A to už vlastně začalo! Do vlaku právě přistoupili dva podezřelí hafani. Jejich rozhovor ve Zmáťovi probudí detektiva a spolu se Záhadou se vydá zachránit modrou kočku, kterou psi unesli a vězní ji v nejvzdálenějším majáku ve Finském zálivu.
Nadějná mladá ilustrátorka Ninka Reittu vytvořila půvabný kočičí svět plný barev, v němž lze rozpoznat inspiraci ilustrací ze šedesátých let nebo poetikou japonského tvůrce animovaných filmů Hajaa Mijazakiho, jehož Totoro okouzlil celou generaci diváků. Napínavé obrázkové dobrodružství se skvěle hodí k předčítání i jako první čtení pro začínající čtenáře.

Pro děti od čtyř let

Stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne je 48 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne z Ninka Reittu – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne z Ninka Reittu.

Populární vyhledávání: Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne pdf, stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne pdf, stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne knihu pdf, Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne kniha ve formátu pdf, zdarma Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne kniha ke stažení, zdarma Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne ebook ve formátu pdf, Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne pdf? Jak mohu stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne? stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne epub, stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne ebook epub, Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne e-kniha ve formátu epub, zdarma Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne epub? Jak stáhnout knihu Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne ve formátu epub? Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne mobi, stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne mobi, stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne e-kniha mobi, Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne kniha ve formátu mobi, zdarma Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne z Ninka Reittu zdarma? Jak stáhnout Zmáťa a Záhada – Všechno dobře dopadne z Ninka Reittu e-knihu zdarma?

Leave a Reply