Zmizelá

Zmizelá

Zmizelá stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zmizelá z Gillian Flynn

 • Název knihy: Zmizelá
 • Autor knihy: Gillian Flynn
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2014
 • Počet stránek: 528
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-242-4640-6
 • EAN: 9788024246406
 • Dostupné soubory: zmizela-2-vydani-229901.pdf, zmizela-2-vydani-229901.epub, zmizela-2-vydani-229901.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zmizelá v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zmizelá z Gillian Flynn

Zdálo se to jako ideální manželství. Zdání však může vražedně klamat… Amy Elliottová Dunneová zmizela v den pátého výročí svatby. Nick Dunne, její muž, je po sérii nalezených důkazů obviněn z vraždy své ženy. Nick prohlašuje, že nic nespáchal, Amyini přátelé a zápisky v jejím deníku tvrdí opak. Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A pokud je Nick nevinný, kam se poděla Amy?
Kriminální psychologický román americké spisovatelky Gillian Flynnové se brzy po svém vydání v roce 2012 stal doslova literární senzací, kultovní knihou a fenoménem – dodnes figuruje v první desítce žebříčku bestsellerů New York Times, v USA byl nejprodávanějším thrillerem roku, vyšel ve 29 jazycích a 42 zemích, byl zařazen do užší nominace na prestižní Orange Prize… a oslovil pochopitelně i filmové tvůrce: režie adaptace – k níž scénář napsala sama Flynnová – se ujal David Fincher (Klub rváčů, Sedm, Muži, kteří nenávidí ženy), hlavních rolí Rosamund Pike a Ben Affleck.

Stáhnout Zmizelá knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zmizelá je 528 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zmizelá kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zmizelá z Gillian Flynn – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zmizelá z Gillian Flynn.

Populární vyhledávání: Zmizelá pdf, stáhnout Zmizelá pdf, stáhnout Zmizelá knihu pdf, Zmizelá kniha ve formátu pdf, zdarma Zmizelá kniha ke stažení, zdarma Zmizelá ebook ve formátu pdf, Zmizelá knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zmizelá pdf? Jak mohu stáhnout Zmizelá kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zmizelá zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zmizelá? stáhnout Zmizelá epub, stáhnout Zmizelá ebook epub, Zmizelá e-kniha ve formátu epub, zdarma Zmizelá ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zmizelá epub? Jak stáhnout knihu Zmizelá ve formátu epub? Zmizelá mobi, stáhnout Zmizelá mobi, stáhnout Zmizelá e-kniha mobi, Zmizelá kniha ve formátu mobi, zdarma Zmizelá ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zmizelá mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zmizelá v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zmizelá z Gillian Flynn zdarma? Jak stáhnout Zmizelá z Gillian Flynn e-knihu zdarma?

Leave a Reply