Zmizelý svět

Zmizelý svět

Zmizelý svět stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zmizelý svět z Dennis Lehane

 • Název knihy: Zmizelý svět
 • Autor knihy: Dennis Lehane
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 288
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7432-773-5
 • EAN: 9788074327735
 • Dostupné soubory: zmizely-svet-312821.pdf, zmizely-svet-312821.epub, zmizely-svet-312821.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zmizelý svět v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zmizelý svět z Dennis Lehane

Konec jara 1943.Světem zmítá válka, ale americké mafii se daří jako nikdy dřív. Někdejší zločinecký boss Joe Coughlin nyní působí jako consigliere nechvalně proslulé Bartolovy rodiny a bez velké námahy prosazuje její zájmy v Tampě, Bostonu i na Kubě. Deset let poté, co jsme ho opustili na konci románu Pod rouškou noci, se naučil sdílet domov jen se svým synem a opět vybudoval všechno z ničeho: má peníze, moc, vztah s krásnou ženou a privilegované místo v temném podsvětí.
Jenže ho začne pronásledovat smrtelné nebezpečí. A pak také duch – malý chlapec, který se zjevuje na okrajích jeho zorného pole a jako by se mu snažil cosi sdělit. V závodu s časem se Joe v tomto velkolepém kriminálním románu řítí opojným světem na hranici mezi tím nejhlubším pádem… a velkolepým vítězstvím.

Stáhnout Zmizelý svět knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zmizelý svět je 288 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zmizelý svět kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zmizelý svět z Dennis Lehane – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zmizelý svět z Dennis Lehane.

Populární vyhledávání: Zmizelý svět pdf, stáhnout Zmizelý svět pdf, stáhnout Zmizelý svět knihu pdf, Zmizelý svět kniha ve formátu pdf, zdarma Zmizelý svět kniha ke stažení, zdarma Zmizelý svět ebook ve formátu pdf, Zmizelý svět knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zmizelý svět pdf? Jak mohu stáhnout Zmizelý svět kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zmizelý svět zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zmizelý svět? stáhnout Zmizelý svět epub, stáhnout Zmizelý svět ebook epub, Zmizelý svět e-kniha ve formátu epub, zdarma Zmizelý svět ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zmizelý svět epub? Jak stáhnout knihu Zmizelý svět ve formátu epub? Zmizelý svět mobi, stáhnout Zmizelý svět mobi, stáhnout Zmizelý svět e-kniha mobi, Zmizelý svět kniha ve formátu mobi, zdarma Zmizelý svět ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zmizelý svět mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zmizelý svět v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zmizelý svět z Dennis Lehane zdarma? Jak stáhnout Zmizelý svět z Dennis Lehane e-knihu zdarma?

Leave a Reply