Zmizelý

Zmizelý

Zmizelý stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zmizelý z Cally Taylor

 • Název knihy: Zmizelý
 • Autor knihy: Cally Taylor
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 432
 • Žánrové knihy: Detektivky a napětí
 • ISBN: 978-80-7498-219-4
 • EAN: 9788074982194
 • Dostupné soubory: zmizely-313033.pdf, zmizely-313033.epub, zmizely-313033.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zmizelý v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zmizelý z Cally Taylor

Pouto mezi matkou a dítětem je nezničitelné. Co když ale matka cosi děsivého skrývá?

Čtrnáctiletý Billy uprostřed noci záhadně zmizel z domu. Každý člen rodiny to klade za vinu sobě samému, ale před ostatními pocit provinění tají. Wilkinsonovi jsou zkrátka tajnůstkáří, a tak trvá celý rok, než díky veřejné prosbě o pomoc začne vyvstávat na povrch děsivá pravda.
Billyho matka Claire je na pokraji šílenství. V podivném stavu mysli se ocitá v omšelých hotelových pokojích nebo bloumá neznámými ulicemi, aniž by tušila, jak se tam vlastně dostala. V její kabelce se objeví předměty, které nikdy předtím neviděla. Claire ztrácí vědomí vlastní identity.
Když se to stane poprvé, lékař to připisuje neobvykle silné reakci na stress. Když se ale jednoho dne Claire probudí s krví na rukách, nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. A nejméně ze všech tomu rozumí právě Claire…

Stáhnout Zmizelý knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zmizelý je 432 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zmizelý kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zmizelý z Cally Taylor – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zmizelý z Cally Taylor.

Populární vyhledávání: Zmizelý pdf, stáhnout Zmizelý pdf, stáhnout Zmizelý knihu pdf, Zmizelý kniha ve formátu pdf, zdarma Zmizelý kniha ke stažení, zdarma Zmizelý ebook ve formátu pdf, Zmizelý knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zmizelý pdf? Jak mohu stáhnout Zmizelý kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zmizelý zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zmizelý? stáhnout Zmizelý epub, stáhnout Zmizelý ebook epub, Zmizelý e-kniha ve formátu epub, zdarma Zmizelý ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zmizelý epub? Jak stáhnout knihu Zmizelý ve formátu epub? Zmizelý mobi, stáhnout Zmizelý mobi, stáhnout Zmizelý e-kniha mobi, Zmizelý kniha ve formátu mobi, zdarma Zmizelý ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zmizelý mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zmizelý v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zmizelý z Cally Taylor zdarma? Jak stáhnout Zmizelý z Cally Taylor e-knihu zdarma?

Leave a Reply