Znamení Jednorožce

Znamení Jednorožce

Znamení Jednorožce stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Znamení Jednorožce z Hana Marie Körnerová

 • Název knihy: Znamení Jednorožce
 • Autor knihy: Hana Marie Körnerová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 272
 • Žánrové knihy: Historické romány
 • ISBN: 978-80-269-0614-8
 • EAN: 9788026906148
 • Dostupné soubory: znameni-jednorozce-314362.pdf, znameni-jednorozce-314362.epub, znameni-jednorozce-314362.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Znamení Jednorožce v dolní části stránky

Shrnutí knihy Znamení Jednorožce z Hana Marie Körnerová

Historie, dobrodružství, romantika, napětí. To všechno nabízí nový román Hany Marie Körnerové odehrávající se v polovině osmnáctého století ve Francii. Zavede nás na dvůr Ludvíka XV. i na ponurý strážní hrad, kde se v časech sedmileté války shromažduje vojsko.  
Hlavní roli v něm hrají dvojčata ze starého rodu. Od raného dětství jsou na sobě silně závislá, mají vlastní svět s tajnou řečí a tajným znamením – jednorožcem. Jejich úspěšná budoucnost je naplánována dlouho dopředu, ale všechno se dramaticky změní po smrti rodičů. Mladík vstupuje do tajné služby Jeho Veličenstva, dívku král provdá za jednoho ze svých věrných. Na dlouhá léta se jejich cesty rozdělí. Když se uprostřed války opět sejdou, pomůže jim v nebezpečí nejen vzájemná podoba, ale i prsten sloužící jako poznávací znamení…

Stáhnout Znamení Jednorožce knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Znamení Jednorožce je 272 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Znamení Jednorožce kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Znamení Jednorožce z Hana Marie Körnerová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Znamení Jednorožce z Hana Marie Körnerová.

Populární vyhledávání: Znamení Jednorožce pdf, stáhnout Znamení Jednorožce pdf, stáhnout Znamení Jednorožce knihu pdf, Znamení Jednorožce kniha ve formátu pdf, zdarma Znamení Jednorožce kniha ke stažení, zdarma Znamení Jednorožce ebook ve formátu pdf, Znamení Jednorožce knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Znamení Jednorožce pdf? Jak mohu stáhnout Znamení Jednorožce kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Znamení Jednorožce zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Znamení Jednorožce? stáhnout Znamení Jednorožce epub, stáhnout Znamení Jednorožce ebook epub, Znamení Jednorožce e-kniha ve formátu epub, zdarma Znamení Jednorožce ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Znamení Jednorožce epub? Jak stáhnout knihu Znamení Jednorožce ve formátu epub? Znamení Jednorožce mobi, stáhnout Znamení Jednorožce mobi, stáhnout Znamení Jednorožce e-kniha mobi, Znamení Jednorožce kniha ve formátu mobi, zdarma Znamení Jednorožce ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Znamení Jednorožce mobi? Jak mohu stáhnout knihu Znamení Jednorožce v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Znamení Jednorožce z Hana Marie Körnerová zdarma? Jak stáhnout Znamení Jednorožce z Hana Marie Körnerová e-knihu zdarma?

Leave a Reply