Zo života Bulíka

Zo života Bulíka

Zo života Bulíka stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zo života Bulíka z Romana Skálová

 • Název knihy: Zo života Bulíka
 • Autor knihy: Romana Skálová
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 176
 • Žánrové knihy: Humor a satira
 • ISBN: 978-80-7451-649-8
 • EAN: 9788074516498
 • Dostupné soubory: zo-zivota-bulika-348456.pdf, zo-zivota-bulika-348456.epub, zo-zivota-bulika-348456.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zo života Bulíka v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zo života Bulíka z Romana Skálová

"Ahojte kamoši, som anglický bulteriér. Neviem prečo angličácky, lebo žijem na Slovensku. Asi preto, že sa volám Dexter. Chápeš, také blbé meno! To nepochopíš. Ale už som zistil prečo, však sa dozviete.
Som taký obyčajný bulík. No bacha, vôbec nie obyčajný! Aj keď hovoria, že mám hlavu ako vajce, som fakt desne roztomilý. Som dobrý roztomilý pes. Neviem, prečo niektorí hovoria, že som bojové plemeno. To je kravina. Ja mám ľudí rád. Aj deti, iných psov a najmä paničku a pánka. Oni si myslia, že ich poslúcham, no v skutočnosti poslúchajú oni mňa. Keď ma venčia, venčím ich vlastne ja. A všeličo som ich naučil. Neveríte? Prdlajs! Tak si prečítajte, čo všetko som s nimi navystrájal!
Mám ich rád, aj keď mi niekedy lezú na nervy. Oni vraj majú Pána boha, tak ja mám Pána Bullha. Pane bullže! A všetko je to tu bullžie. Niektoré veci však nepochopia. Nevedia, čo je pre bulíka bullžie. Tak si prečítajte, ako to vlastne je, keby ste si náhodou obstarali bulíka. No aj tak je to zbytočné. Takého dobrého roztomilého psa ako mňa už nezoženiete. Čestné bullžie. "

Ottovo nakladateľstvo ako prvé prináša v knižnom vydaní fejsbukový hit mladej českej autorky Romany Skálovej. A vôbec neprekáža, ak nemáte psa. Bulíkove úlety s peknými ilustráciami vás fakt dostanú.

Stáhnout Zo života Bulíka knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zo života Bulíka je 176 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zo života Bulíka kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zo života Bulíka z Romana Skálová – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zo života Bulíka z Romana Skálová.

Populární vyhledávání: Zo života Bulíka pdf, stáhnout Zo života Bulíka pdf, stáhnout Zo života Bulíka knihu pdf, Zo života Bulíka kniha ve formátu pdf, zdarma Zo života Bulíka kniha ke stažení, zdarma Zo života Bulíka ebook ve formátu pdf, Zo života Bulíka knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zo života Bulíka pdf? Jak mohu stáhnout Zo života Bulíka kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zo života Bulíka zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zo života Bulíka? stáhnout Zo života Bulíka epub, stáhnout Zo života Bulíka ebook epub, Zo života Bulíka e-kniha ve formátu epub, zdarma Zo života Bulíka ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zo života Bulíka epub? Jak stáhnout knihu Zo života Bulíka ve formátu epub? Zo života Bulíka mobi, stáhnout Zo života Bulíka mobi, stáhnout Zo života Bulíka e-kniha mobi, Zo života Bulíka kniha ve formátu mobi, zdarma Zo života Bulíka ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zo života Bulíka mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zo života Bulíka v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zo života Bulíka z Romana Skálová zdarma? Jak stáhnout Zo života Bulíka z Romana Skálová e-knihu zdarma?

Leave a Reply