Zpátky z Afriky

Zpátky z Afriky

Zpátky z Afriky stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zpátky z Afriky z Corinne Hofmann

 • Název knihy: Zpátky z Afriky
 • Autor knihy: Corinne Hofmann
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2005
 • Počet stránek: 184
 • Žánrové knihy: Osobnosti a osudy
 • ISBN: 80-249-0532-9
 • EAN: 9788024905327
 • Dostupné soubory: zpatky-z-afriky-56700.pdf, zpatky-z-afriky-56700.epub, zpatky-z-afriky-56700.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zpátky z Afriky v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zpátky z Afriky z Corinne Hofmann

Po čtyřech letech strávených v primitivních podmínkách v Keni se Corinne Hofmannová vrací s podlomeným zdravím a malou dcerkou Napirai do Švýcarska. Její muž Lketinga jí po dlouhém zdráhání podepsal povolení k opuštění země se slovy: "Nevím, jestli tebe a Napirai ještě někdy uvidět!"Zcela bez prostředků, bez povolení k pobytu a s mizivým sebevědomím se Corinne snaží za podpory své matky začít znovu. Odvykla civilizaci, v moderním světě si najednou připadá zcela bezradná. Začíná boj s úřady, shánění Lketingova rodného listu, kvůli změně příjmení a státní příslušnosti jejich dcery i rozvodu. Ale Lketinga je nezvěstný – neznámo kde propíjí majetek, který mu Corinne zanechala. A tak se Corinne i na dálku navíc snaží podporovat jeho rodinu z konta, které zanechala v Keni. Prostřednictvím dopisů, které si vyměňuje s Lketingovým bratem Jamesem, zůstává se svými bývalými příbuznými i nadále v kontaktu.
Časem se jí podaří získat povolení k pobytu a posléze i práci a vlastní byt. Najde si i nového přítele a vydává knižně své zážitky z Keni, které mají mimořádný ohlas…

Stáhnout Zpátky z Afriky knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zpátky z Afriky je 184 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zpátky z Afriky kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zpátky z Afriky z Corinne Hofmann – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zpátky z Afriky z Corinne Hofmann.

Populární vyhledávání: Zpátky z Afriky pdf, stáhnout Zpátky z Afriky pdf, stáhnout Zpátky z Afriky knihu pdf, Zpátky z Afriky kniha ve formátu pdf, zdarma Zpátky z Afriky kniha ke stažení, zdarma Zpátky z Afriky ebook ve formátu pdf, Zpátky z Afriky knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zpátky z Afriky pdf? Jak mohu stáhnout Zpátky z Afriky kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zpátky z Afriky zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zpátky z Afriky? stáhnout Zpátky z Afriky epub, stáhnout Zpátky z Afriky ebook epub, Zpátky z Afriky e-kniha ve formátu epub, zdarma Zpátky z Afriky ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zpátky z Afriky epub? Jak stáhnout knihu Zpátky z Afriky ve formátu epub? Zpátky z Afriky mobi, stáhnout Zpátky z Afriky mobi, stáhnout Zpátky z Afriky e-kniha mobi, Zpátky z Afriky kniha ve formátu mobi, zdarma Zpátky z Afriky ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zpátky z Afriky mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zpátky z Afriky v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zpátky z Afriky z Corinne Hofmann zdarma? Jak stáhnout Zpátky z Afriky z Corinne Hofmann e-knihu zdarma?

Leave a Reply