Zpívejte s námi

Zpívejte s námi

Zpívejte s námi stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zpívejte s námi z Kühnův dětský sbor

 • Název knihy: Zpívejte s námi
 • Autor knihy: Kühnův dětský sbor
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 76
 • Žánrové knihy: Písničky pro děti
 • ISBN: 9788026084617
 • EAN: 9788026084617
 • Dostupné soubory: zpivejte-s-nami-317919.pdf, zpivejte-s-nami-317919.epub, zpivejte-s-nami-317919.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zpívejte s námi v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zpívejte s námi z Kühnův dětský sbor

Originální knížka a CD s vydatnou porcí 35 těch opravdu nejkrásnějších lidových písniček, které by měl každý znát. Více než 50 minut hudby nahrál Kühnův dětský sbor a jeho dětští sólisté společně s těmi nejlepšími muzikanty (např. z České filharmonie). Vkusné hudební úpravy známých písní obstaral skladatel Jiří Gemrot. CD najdete v unikátní výpravné knížce s kouzelnými ilustracemi Venduly Chalánkové, které společně s textem doplňují každou z písní, aby si děti i rodiče mohli společně zazpívat.

Kühnův dětský sbor a hosté
sbormistr: Jiří Chvála
Hudební aranže lidových písní: Jiří Gemrot
Ilustrace: Vendula Chalánkova

Stáhnout Zpívejte s námi knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zpívejte s námi je 76 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zpívejte s námi kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zpívejte s námi z Kühnův dětský sbor – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zpívejte s námi z Kühnův dětský sbor.

Populární vyhledávání: Zpívejte s námi pdf, stáhnout Zpívejte s námi pdf, stáhnout Zpívejte s námi knihu pdf, Zpívejte s námi kniha ve formátu pdf, zdarma Zpívejte s námi kniha ke stažení, zdarma Zpívejte s námi ebook ve formátu pdf, Zpívejte s námi knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zpívejte s námi pdf? Jak mohu stáhnout Zpívejte s námi kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zpívejte s námi zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zpívejte s námi? stáhnout Zpívejte s námi epub, stáhnout Zpívejte s námi ebook epub, Zpívejte s námi e-kniha ve formátu epub, zdarma Zpívejte s námi ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zpívejte s námi epub? Jak stáhnout knihu Zpívejte s námi ve formátu epub? Zpívejte s námi mobi, stáhnout Zpívejte s námi mobi, stáhnout Zpívejte s námi e-kniha mobi, Zpívejte s námi kniha ve formátu mobi, zdarma Zpívejte s námi ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zpívejte s námi mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zpívejte s námi v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zpívejte s námi z Kühnův dětský sbor zdarma? Jak stáhnout Zpívejte s námi z Kühnův dětský sbor e-knihu zdarma?

Leave a Reply