Zpocený záda

Zpocený záda

Zpocený záda stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zpocený záda z Sára Saudková

 • Název knihy: Zpocený záda
 • Autor knihy: Sára Saudková
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2017
 • Počet stránek: 224
 • Žánrové knihy: Česká a slovenská próza
 • ISBN: 9788020443823
 • EAN: 9788020443823
 • Dostupné soubory: zpocena-zada-313797.pdf, zpocena-zada-313797.epub, zpocena-zada-313797.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zpocený záda v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zpocený záda z Sára Saudková

Strhující příběh čerstvého čtyřicátníka, dobře situovaného právníka Davida, který žije pro svou rodinu a práci a vede zdánlivě šťastný a spořádaný život.

Pod taktovkou své ženy probíhají jeho dny bez sebemenšího překvapení, vše je naplánované, idylické a úspěšné. David si neochotně uvědomuje, že rezignoval na jakékoliv dobrodružství a cokoliv nečekaného. Do cesty mu vstoupí záhadná žena, která se stává jeho vstupenkou do doposud neznámého světa volnosti, prostopášnosti a sexuálního osvobození. Všechno se mu rozpadá pod nohama a on se řítí do katastrofy, ale cítí, že žije naplno. David se musí rozhodnout, zda chce ztratit svůj spolehlivý, jednotvárný a pohodlný život a přijít o všechno, co léta budoval a na co si zvykl, výměnou za nejisté štěstí. V sázce je hodně a on není žádný hrdina.

Kniha je psána z pohledu muže, ačkoliv ji píše žena. Je tedy velmi otevřená, přímočará až neslušná, protože takový svět mužů je.

Stáhnout Zpocený záda knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zpocený záda je 224 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zpocený záda kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zpocený záda z Sára Saudková – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zpocený záda z Sára Saudková.

Populární vyhledávání: Zpocený záda pdf, stáhnout Zpocený záda pdf, stáhnout Zpocený záda knihu pdf, Zpocený záda kniha ve formátu pdf, zdarma Zpocený záda kniha ke stažení, zdarma Zpocený záda ebook ve formátu pdf, Zpocený záda knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zpocený záda pdf? Jak mohu stáhnout Zpocený záda kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zpocený záda zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zpocený záda? stáhnout Zpocený záda epub, stáhnout Zpocený záda ebook epub, Zpocený záda e-kniha ve formátu epub, zdarma Zpocený záda ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zpocený záda epub? Jak stáhnout knihu Zpocený záda ve formátu epub? Zpocený záda mobi, stáhnout Zpocený záda mobi, stáhnout Zpocený záda e-kniha mobi, Zpocený záda kniha ve formátu mobi, zdarma Zpocený záda ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zpocený záda mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zpocený záda v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zpocený záda z Sára Saudková zdarma? Jak stáhnout Zpocený záda z Sára Saudková e-knihu zdarma?

Leave a Reply