Zrkadlenie

Zrkadlenie

Zrkadlenie stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zrkadlenie z Tono Škreko

 • Název knihy: Zrkadlenie
 • Autor knihy: Tono Škreko
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: není k dispozici
 • Počet stránek: 64
 • Žánrové knihy: Poezie
 • ISBN: 978-80-8046-775-3
 • EAN: 9788080467753
 • Dostupné soubory: zrkadlenie-312907.pdf, zrkadlenie-312907.epub, zrkadlenie-312907.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zrkadlenie v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zrkadlenie z Tono Škreko

Zrkadlenie. Zachytenie, odrazenie… Už samotný názov básnickej zbierky napovedá o nejednoznačnosti a skrytých významoch slov. Viacvýznamovosť a mnohoznačnosť sú atribúty, ktoré sa stávajú dominantou a základom autora, a vďaka ktorým sa čitateľ takmer ihneď ponorí do textu. Tono Škreko otvára tému, ktorá je veľmi hlboká a večná. Láska, cit, životný princíp rezonuje celou zbierkou. Pokora, radosť, potešenie, ale i žiaľ a smútok sú pocity, emócie, ktoré síce nie je jednoduché a niekedy ani celkom možné zachytiť vo svojej úplnosti slovami, ale človeku sú blízke a každý si ich dokáže zasadiť do vlastného životného príbehu. Tým, že jednotlivec disponuje vlastnými skúsenosťami, poznatkami a zážitkami, otvára sa priestor nazerať na jednotlivé strofy, verše a slová z niekoľkých perspektív, pohľadov… V zbierke sa objavujú aj kalambúry a slovné hračky, ktoré sú príjemným spestrením a ozvláštnením. Vynikajúci výtvarník Igi Brezo jednotlivé verše dokonale doplnil svojimi maľbami.

Stáhnout Zrkadlenie knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zrkadlenie je 64 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zrkadlenie kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zrkadlenie z Tono Škreko – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zrkadlenie z Tono Škreko.

Populární vyhledávání: Zrkadlenie pdf, stáhnout Zrkadlenie pdf, stáhnout Zrkadlenie knihu pdf, Zrkadlenie kniha ve formátu pdf, zdarma Zrkadlenie kniha ke stažení, zdarma Zrkadlenie ebook ve formátu pdf, Zrkadlenie knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zrkadlenie pdf? Jak mohu stáhnout Zrkadlenie kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zrkadlenie zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zrkadlenie? stáhnout Zrkadlenie epub, stáhnout Zrkadlenie ebook epub, Zrkadlenie e-kniha ve formátu epub, zdarma Zrkadlenie ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zrkadlenie epub? Jak stáhnout knihu Zrkadlenie ve formátu epub? Zrkadlenie mobi, stáhnout Zrkadlenie mobi, stáhnout Zrkadlenie e-kniha mobi, Zrkadlenie kniha ve formátu mobi, zdarma Zrkadlenie ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zrkadlenie mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zrkadlenie v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zrkadlenie z Tono Škreko zdarma? Jak stáhnout Zrkadlenie z Tono Škreko e-knihu zdarma?

Leave a Reply