Zůstat spolu, nebo se rozejít?

Zůstat spolu, nebo se rozejít?

Zůstat spolu, nebo se rozejít? stáhnout knihu pdf, epub, mobi

Podrobnosti knihy Zůstat spolu, nebo se rozejít? z Michael S. Broder

 • Název knihy: Zůstat spolu, nebo se rozejít?
 • Autor knihy: Michael S. Broder
 • Kniha jazyk: Česky
 • Datum vydání knihy: 2011
 • Počet stránek: 168
 • Žánrové knihy: Partnerství
 • ISBN: 978-80-7367-865-4
 • EAN: 9788073678654
 • Dostupné soubory: zustat-spolu-nebo-se-rozejit-91474.pdf, zustat-spolu-nebo-se-rozejit-91474.epub, zustat-spolu-nebo-se-rozejit-91474.mobi
 • Podmínky stahování této knihy: Kniha zdarma
 • Jak stáhnout knihu: odkazy ke stažení knihy Zůstat spolu, nebo se rozejít? v dolní části stránky

Shrnutí knihy Zůstat spolu, nebo se rozejít? z Michael S. Broder

Partneři v nešťastném vztahu často nejsou s to sami rozhodnout, zda mají spolu zůstat, nebo se rozejít.

Kniha se zabývá touto bolestnou ambivalencí. Pomáhá na jedné straně najít stránky vztahu, na kterých lze dále stavět a usilovat o jeho záchranu. Na druhé straně pomáhá rozpoznat, zda vztah ukončit a jak pracovat na rozchodu bez vzájemného ubližování a pocitů viny. Kniha je určena všem, kteří žijí v obtížném vztahu a rozhodují se, zda v něm zůstat, nebo odejít. Je určena všem, kteří chtějí porozumět tomu, že je od partnera či partnerky dnes odpuzuje právě to, co bylo dříve přitažlivé, a kteří uvažují, zda vyhledat odbornou pomoc a co od ní očekávat. Publikaci ocení čtenáři v manželských či partnerských vztahových obtížích, jejich rodinní blízcí a přátelé.

Michael S. Broder je psycholog, autor několika knižních titulů. Specializuje se na oblast partnerských vztahů, pracuje metodou krátkodobé, na řešení zaměřené psychoterapie. Žije a pracuje ve Philadelphii.

Stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? knihu ve formátu pdf, epub, mobi. Průměrné náklady na knihu Zůstat spolu, nebo se rozejít? je 168 Kč. Zde si můžete knihu stáhnout zdarma ve formátu pdf, epub a mobi. Ke stažení použijte následující odkazy Zůstat spolu, nebo se rozejít? kniha ve formátu pdf, epub a mobi.

Zůstat spolu, nebo se rozejít? z Michael S. Broder – jedna z nejlepších knih v češtině. Naše webové stránky obsahují nejzajímavější knihy, které si můžete stáhnout ve formátu pdf, epub a mobi. Níže naleznete seznam webových stránek, kde se dozvíte více o knize Zůstat spolu, nebo se rozejít? z Michael S. Broder.

Populární vyhledávání: Zůstat spolu, nebo se rozejít? pdf, stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? pdf, stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? knihu pdf, Zůstat spolu, nebo se rozejít? kniha ve formátu pdf, zdarma Zůstat spolu, nebo se rozejít? kniha ke stažení, zdarma Zůstat spolu, nebo se rozejít? ebook ve formátu pdf, Zůstat spolu, nebo se rozejít? knihu lze číst online, kde si mohu knihu stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? pdf? Jak mohu stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? kniha ve formátu PDF? Kde mohu stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? zdarma? Jak mohu zdarma stáhnout knihu Zůstat spolu, nebo se rozejít?? stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? epub, stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? ebook epub, Zůstat spolu, nebo se rozejít? e-kniha ve formátu epub, zdarma Zůstat spolu, nebo se rozejít? ebook ve formátu epub, kde si mohu stáhnout knihu Zůstat spolu, nebo se rozejít? epub? Jak stáhnout knihu Zůstat spolu, nebo se rozejít? ve formátu epub? Zůstat spolu, nebo se rozejít? mobi, stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? mobi, stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? e-kniha mobi, Zůstat spolu, nebo se rozejít? kniha ve formátu mobi, zdarma Zůstat spolu, nebo se rozejít? ebook ve formátu mobi, kde si mohu stáhnout knihu Zůstat spolu, nebo se rozejít? mobi? Jak mohu stáhnout knihu Zůstat spolu, nebo se rozejít? v mobilním formátu? Kde knihu stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? z Michael S. Broder zdarma? Jak stáhnout Zůstat spolu, nebo se rozejít? z Michael S. Broder e-knihu zdarma?

Leave a Reply